Filtruj:

Rożki, beciki, otulaczki

Znaleziono: 347 produktów

 

Rożki i beciki

 

 

Zapewnij swemu maluszkowi ciepło i poczucie bezpieczeństwa, otulając go w mięciutki rożek niemowlęcy. Na smyk.com znajdziesz rożki dla niemowląt idealne już od pierwszych chwil życia. W różnych rozmiarach i z rozmaitych rodzajów tkanin. Usztywniane lub nie, wiązane na kokardkę lub z zapięciem na rzepy albo suwak. Grubsze i lżejsze, tak byś mogła wybrać wariant zarówno na cieplejsze, jak i chłodniejsze dni i noce.

 

Rożek dla noworodka pozwala maleństwu na komfort zbliżony do tego sprzed porodu. Jest tu prawie tak cieplutko i przyjemnie jak w brzuchu mamy. A kiedy ktoś jeszcze bierze rożek na ręce i można poczuć znajome kołysanie – ukojenie przychodzi niemal natychmiast. I właśnie o to chodziło pomysłodawcom i projektantom rożków – wielu świeżo upieczonych rodziców szybko to doceniło. Zwłaszcza, że na początku rodzicielskiej przygodny rożek dla dziecka często pomaga w wygodnym podnoszeniu maluszka z łóżeczka, tuleniu w ramionach czy karmieniu.

 

Jaki rożek będzie najlepszy dla Twojego dziecka? Dzięki naszej bogatej ofercie dużo łatwiej będzie Ci wybrać idealny model. Podobny lub zupełnie inny niż ten, który widziałaś u znajomych lub na oddziale położniczym. O tym, że rożki dla niemowląt mogą być naprawdę różne możesz przekonać się już na pierwszy rzut oka. I chodzi nie tylko o rozmaite kolory i wzory. Zwróć również uwagę na różnorodne rodzaje zapięć oraz gatunki i tekstury tkanin. Na smyk.com znajdziesz rożki dla niemowląt na każdą okazję i porę roku. Co powiesz na rożki–kangurki ze specjalną kieszonką albo praktyczne otulacze, które przypominają mini–śpiworki? Daj się zaskoczyć całą gamą baśniowych kolorów i uroczymi wzorami rożków. A także ich przyjaznym cenom, które pozwolą na wybór więcej niż jednego modelu.