Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

Kolor

Dostępność

Zestawy naczyń

Znaleziono: 150 produktów

Zestaw do jedzenia dla dzieci – każdy posiłek to atrakcja

 

Nie tylko rodzice wiedzą, że posiłek podany w atrakcyjny sposób jest chętniej spożywany przez dziecko. Dlatego odpowiedni zestaw do jedzenia dla dzieci może pomóc w nabraniu apetytu u największego nawet niejadka. Na smyk.com znajdziesz gotowe zestawy naczyń dla dzieci, dzięki czemu nie powinno być problemu ze znalezieniem najlepszego dla Twojej pociechy.

 

Z czego składa się zestaw dla dzieci do jedzenia?

 

Zestaw do jedzenia dla dzieci może mieć różną liczbę elementów. Na przykład taki komplet to wykonane z tworzywa sztucznego talerzyk, miseczka, kubeczek i sztućce. Na inny składają się silikonowy talerzyk i komplet sztućców albo miseczka, kubek i łyżeczka. Wszystkie łączą dwie istotne cechy. Pierwsza – każdy komplet naczyń dla dzieci jest wykonany z tworzyw sztucznych nadających się do kontaktu z żywnością. Druga – niezależnie od liczby elementów w zestawie, każdy z nich ma estetyczne ozdoby. Na przykład talerze i miseczki ozdobione są różnego rodzaju graficznymi wzorami, a na kubeczkach mamy zwierzątka lub radosny deseń.

 

Atrakcyjne zestawy naczyń dla dzieci

 

Na samych ozdobach kreatywność producentów się jednak nie kończy. Dlatego w propozycjach możesz znaleźć talerzyki mające ułatwiający chwytanie kształt misia lub kotka, ergonomiczne kubki i talerze z miękkimi, gładkimi brzegami czy elementy wyposażone w antypoślizgowe przyssawki. Takie zestawy naczyń dla niemowląt są nie tylko wysoce estetyczne, ale również bardzo praktyczne i z pewnością pomogą w każdym posiłku. Na smyk.com znajdziesz także niejeden zestaw do jedzenia dla niemowlaka. Takie komplety przeznaczone są do używania już od czwartego miesiąca życia. Nie tylko pomagają rodzicom w karmieniu, ale również mogą ułatwić maluchowi rozwój zdolności manualnych podczas operowania sztućcami oraz kubeczkami.

 

Wybierz komplet naczyń dla dziecka już dzisiaj

 

Każdy zestaw do jedzenia dla niemowlaka lub dziecka, który znajdziesz w ofercie, to praktyczna pomoc każdego dnia. Choć propozycje są bardzo zróżnicowane, wszystkie łączą niezwykle przystępne, atrakcyjne ceny. Dlatego wybierz i zamów zestaw do jedzenia dla niemowląt już dzisiaj!