Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Dostępność

Sterylizatory do butelek

Znaleziono: 27 produktów

Sterylizatory do butelek

 

Bezpieczeństwo twojego malucha to podstawa. Zadbaj o nie podczas każdego posiłku wraz ze smyk.com! W naszej bogatej ofercie akcesoriów do karmienia dzieci znajdziesz sterylizatory, które ułatwiają zachowanie butelek, smoczków i innych przedmiotów w odpowiedniej czystości. W tej kategorii przygotowaliśmy elektryczne sterylizatory do butelek o różnej pojemności, które zostały wyposażone w dodatkowe funkcje zwiększające bezpieczeństwo użycia oraz gwarantujące zachowanie maksimum higieny.

 

Wybrane modele sterylizatorów do butelek umożliwiają sterylizację nawet do 6 butelek jednocześnie wraz z ich akcesoriami. W naszej ofercie znajdziesz także specjalne pojemniki typu jajko do sterylizacji smoczków, pojemniki do sterylizacji w kuchence mikrofalowej, a także wielofunkcyjne urządzenia do podgrzewania mleka i posiłków oraz sterylizacji.

 

Przekonaj się, że na smyk.com przygotowaliśmy najnowocześniejsze wyparzacze do butelek. Nie masz kuchenki mikrofalowej lub nie lubisz jej używać? Spokojnie, na smyk.com znajdziesz urządzenia do wyparzania butelek, smoczków, elementów laktatora, łyżeczek i innych akcesoriów do karmienia, które nie wymagają umieszczania ich w mikrofali. Czekają tu na ciebie również przenośne torby lub boxy do sterylizacji, które idealnie sprawdzą się podczas podróży i nie tylko. Dzięki ultranowoczesnej technologii w takiej torbie w niespełna minutę możesz pozbyć się bakterii i zarazków nie tylko z butelek, smoczków czy łyżeczek, ale i zabawek, ręczniczków czy ubranek. A co powiesz na elektryczne sterylizatory do butelek? Liczba ich dodatkowych funkcji może sprawić, że może się to okazać rozwiązanie idealne.

 

Mimo że nowoczesne sterylizatory niekiedy wiążą się sporym wydatkiem, cieszą się ogromną popularnością. Współcześni rodzice coraz częściej nie wyobrażają sobie tradycyjnych metod sterylizacji i inwestują w nowoczesne rozwiązania, które są bezpieczne i w prosty sposób pozwalają w przyjazny sposób dbać o maleństwo. Jeśli szukasz praktycznego prezentu dla świeżo upieczonych rodziców i ich pociechy – sprawdź jakie sterylizatory do butelek mogą zapewnić im codzienny komfort i bezpieczeństwo.