Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Kolor

Rozmiar

Dostępność

Śliniaki

Znaleziono: 479 produktów

Śliniak dla niemowlaka – istotny element wyprawki

Śliniaki dla dzieci najczęściej zawiązuje lub zapina się na szyi. Stosowane są podczas karmienia przez rodzica, jak i przy samodzielnym jedzeniu przez dziecko. Ich głównym zadaniem jest oczywiście zachowanie czystości.

 

W SMYKU znajdziesz śliniaki dla dzieci w wielu interesujących wersjach. Różnią się zarówno materiałem wykonania, sposobem zakładania, jak i wielkością. Proponujemy małe śliniaki niemowlęce, które swoim wyglądem przypominają nieco chusty. Oprócz tego dostępne są śliniaki dla niemowląt w formie bluzeczek z rękawami. Wybór w tej kwestii zależy wyłącznie od indywidualnych potrzeb – dziecko może jeść mniej lub bardziej ostrożnie.

Wybierz śliniak dla dziecka, który spełnia Twoje oczekiwania

Śliniaki dla dzieci różnią się przede wszystkim materiałem, z którego są wykonywane. Ze względu na to, że w naszej ofercie nie brakuje różnorodnych propozycji, każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy m.in. śliniaki dla niemowląt z bawełny pokryte warstwą PEVA. Dzięki temu, sama bawełna nie brudzi się, a śliniak dla dziecka jest wygodny w noszeniu. PEVA to materiał wodoodporny.

 

Proponujemy również śliniaki dla dzieci silikonowe, a także te wykonane z bawełny, niezawierające warstwy ochronnej. W ich przypadku pozbywanie się zabrudzeń jest nieco trudniejsze, więc zaleca się je stosować przy posiłkach, które nie barwią materiału. Oferujemy zarówno duże śliniaki dla dzieci, jak i mniejsze, przeznaczone dla niemowląt.