Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Wiek

Płeć

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Podgrzewacze do butelek

Znaleziono: 35 produktów

Podgrzewacze do butelek

 

Zadbaj o komfort twojego malucha i swoją wygodę podczas każdego posiłku wraz ze smyk.com! W naszej bogatej ofercie znajdziesz podgrzewacze do butelek, dzięki którym łatwo i szybko przygotujesz mleko dla swojej pociechy. W tej kategorii czekają podgrzewacze butelek Canpol, BabyOno, Tommee Tippee oraz wielu innych, popularnych producentów, którzy oferują wygodne i proste w obsłudze modele. Innymi słowy – zgromadziliśmy tu najlepsze podgrzewacze do butelek na rynku.

 

Choć nazwa urządzenia mogłaby sugerować, że można w nim podgrzewać wyłącznie butelki, wiele podgrzewaczy z naszej oferty dostosowana jest także do podgrzewania słoiczków. Sprawdzą się więc one zarówno na etapie, gdy maluch jest karmiony wyłącznie mlekiem, jak i później.

 

Warto wspomnieć też o innych funkcjach, w jakie wyposażone są nasze podgrzewcze do mleka dla dzieci. Posiadają one różne programy, dzięki którym można dopasować sposób ich działania do preferencji użytkownika. Wiele modeli posiada też timer, który pozwala na automatyczne podgrzewanie posiłku o ustalonych porach. Dzięki temu jest on gotowy dokładnie wtedy, gdy akurat potrzebuje tego maleństwo. Inne ciekawe funkcje to automatycznie wyłączanie po zakończeniu pracy, możliwość utrzymania temperatury posiłku przez określony czas, sygnał dźwiękowy informujący o zakończeniu podgrzewania, czy wyparzanie.

 

Oferujemy także podgrzewacze samochodowe do butelek, które możesz zabrać ze sobą w każdą podróż, by maluch otrzymał ulubiony posiłek, gdy tylko poczuje głód. Taki podgrzewacz najczęściej podłącza się do ładowarki samochodowej. Nie są to duże urządzenia, więc nie zajmują dużo miejsca w bagażniku.

 

Podgrzewacze do butelek to obowiązkowy element każdej wyprawki dla dziecka. Podczas jej kompletowania koniecznie zajrzyj zatem do tej kategorii. Warto ją odwiedzić również wtedy, gdy poszukujemy praktycznego prezentu dla niemowlaka i jego rodziców. Podgrzewacz z pewnością im się przyda, więc jeżeli sami nie zaopatrzyli się jeszcze w odpowiedni model, można im go bez obaw sprezentować – na przykład na baby shower.

 

Zobacz, co czeka na Ciebie w naszej ofercie!