Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

Marka

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Butelki

Znaleziono: 299 produktów

Butelki dla niemowląt

 

Zastanawiasz się, na jakie butelki dla niemowląt warto zwrócić szczególną uwagę podczas kompletowania wyprawki? Kolejnym miesiącom życia Twojego maleństwa towarzyszą różnego rodzaju indywidualne potrzeby, dlatego na smyk.com znajdziesz butelki dla dzieci w każdy wieku. W naszej ofercie, przygotowanej z myślą o najmłodszych pociechach czekają plastikowe i szklane butelki dla niemowląt karmionych piersią, jak i dla maluchów, które właśnie przechodzą na karmienie przez smoczek. W tej kategorii znajdziesz starannie wyselekcjonowane butelki samosterylizujące i antykolkowe. Ich smoczki ułatwiają przyjmowanie pokarmu, umożliwiając jednocześnie spokojne i regularne oddychanie. Butelki dla niemowląt o działaniu antykolkowym pozwalają uniknąć zarówno nieprzyjemnej czkawki jak i kłopotów z brzuszkiem. Jak to możliwe? Butelki antykolkowe zostały zaprojektowane tak, by usuwać nadmiar powietrza ze smoczka – dzięki temu nie dostaje sie ono do przewodu pokarmowego i nie powoduje gazów. Co ważne, możesz być pewna, że w żaden sposób nie utrudniają one zaspokajania apetytu.

 

W zależności od wieku oraz apetytu maluszka możesz wybrać butelkę o różnego rodzaju pojemności: 125, 160, 240, 250, 270 ml lub jeszcze większą. Na smyk.com znajdziesz zarówno pojedyncze modele butelek dla niemowląt, jak i zestawy buteleczek i smoczków, które są odpowiednie zarówno do gęstego, jak i rzadkiego pokarmu.

 

W naszej ofercie znajdziesz butelki dla niemowląt wyłącznie wiodących na rynku marek takich jak na przykład: Canpol Babies, Medela, Philips Avent, Chicco Babies, Nuk, MAM, Tomme Tipi, Twistshake czy Difrax. Zaprojektowane z myślą o maksymalnym bezpieczeństwie i komforcie maluszka – buteleczki poszczególnych firm mogą mieć rozmaite kształty i design. Bajkowe kolory oraz unikalne, sympatyczne wzory na buteleczkach sprawiają, że każdy posiłek staje się jeszcze przyjemniejszy. Zadbaj o komfort swej pociechy wybierając najlepszy model butelki i... sprawdź co jeszcze przygotowaliśmy na smyk.com!