Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Pojemność [ml]

pokaż

Cena

pokaż

Seria

więcej

Kolor

Dostępność

Głębokie

Znaleziono: 41 produktów

Jakie talerze głębokie wybrać?

Głębokie talerze powinny znajdować się w każdym domu! Służą m.in. do serwowania zup i kremów, ale także makaronów i innych, podobnych dań. Poszukujesz nowych talerzy? Nie zapomnij o ich odpowiednim wyborze! Przede wszystkim zwróć uwagę na ich głębokość. W zależności od konkretnego modelu będzie się różnić. Znaczenie ma także materiał wykonania, czy styl. Kupując głębokie talerze z porcelany, ceramiki, czy kamionki — możesz mieć pewność co do ich jakości. Największą popularnością cieszą się zdecydowanie talerze porcelanowe. Są solidne i eleganckie. 
Kwestie estetyczne również nie pozostają bez znaczenia. W naszej ofercie znajdziesz zarówno bogato zdobione talerze głębokie, jak i te proste, minimalistyczne. Kształt także możesz wybrać — dostępne są talerze głębokie kwadratowe, jak i okrągłe. Wybierz rozwiązanie, które najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby!

 

Talerze głębokie — jak obchodzić się z porcelaną?

Talerze obiadowe głębokie wykonane z porcelany cieszą się sporą popularnością. Aby jednak na długo zachowały swoje cenne właściwości i wspaniały wygląd, należy o nie odpowiednio dbać. Odpowiednio, czyli jak? W przypadku wiekowej porcelany warto myć ją ręcznie. Nowe talerze głębokie na zupę czy inne dania coraz częściej posiadają informację od producenta, że można myć je w zmywarce — to duże ułatwienie. 
W kwestii pielęgnacji znaczenie ma także przechowywanie porcelany w suchym miejscu. Może to być kredens lub szafka, która uchroni naczynia przed kurzem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą — znajdziesz w niej m.in. głębokie talerze do makaronu i zup, w tym m.in. talerze głębokie z szerokim rantem