Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Serwetniki

Czym jest serwetnik obrączkowy?

Serwetniki obrączkowe jak sama nazwa wskazuje — swoim wyglądem przypominają obrączki. Są okrągłe i zajmują niewiele miejsca. W tego typu serwetniku umieszcza się najczęściej pojedynczą serwetkę oraz kładzie przy talerzu. Jest to najczęściej elegancka serwetka z tkaniny, a nie jednorazowa z papieru. Serwetniki obrączki na serwetki ciekawie się prezentują i przykuwają uwagę. Stanowią świetną ozdobę stołu. Zastosowanie znajdują przede wszystkim na wszelkich uroczystościach i ważnych wydarzeniach.
Klasyczne serwetniki z kolei umożliwiają swobodne wyciąganie jednorazowych serwetek. Spotykamy się z nimi w restauracjach, knajpach, czy nawet barach. 

 

Serwetnik a styl wnętrza — jak dopasować?

Poza funkcją praktyczną serwetnik pełni także funkcję dekoracyjną. Z tego też względu powinien wpisywać się w styl, w jakim zostało zaprojektowane wnętrze. Serwetniki metalowe w ciekawych kształtach świetnie odnajdą się w nowoczesnych wnętrzach. Modele wykonane z drewna będą dobrym wyborem, jeśli chcesz wprowadzić do wnętrza przytulną i miłą atmosferę. 
W styl glamour świetnie wpiszą się serwetniki srebrne, złote, czy złoto-różowe. Poza wyborem odpowiedniego serwetnika nie zapomnij również dobrać ciekawych serwetek — te również dostępne są w przeróżnych wersjach kolorystycznych, jak i wzorach. Masz jakieś pytania? Nie wiesz, który produkt sprawdzi się najlepiej w Twoim przypadku? Skontaktuj się z nami — chętnie Ci doradzimy!