Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Patery

Znaleziono: 110 produktów

Patera na ciasto, czyli jak serwować desery?

Patery na ciasto to idealna propozycja, jeśli chcesz w wygodny i estetyczny sposób podawać wszelkie desery. Będą to zarówno ciasta, torty, muffinki, jak i owoce, czy cukierki. W naszej ofercie znajdziesz patery piętrowe, jak i płaskie, jednopiętrowe. Piętrowe patery na ciasto sprawdzają się w przypadku większych spotkań czy wydarzeń, podczas których serwowana jest większa ilość jedzenia różnego rodzaju. 
Nabieranie jedzenia z patery jest bezproblemowe. Układając z kolei kawałki ciasta, pamiętaj, by zachować pomiędzy nimi odstępy. Zadbaj również o to, by ciasto było pokrojone na uniwersalne, średnie kawałki. Nie powinny być za duże, ani za małe. 

 

Patera na ciasto — dlaczego warto?

Eleganckie patery to przede wszystkim sposób na podanie pyszności, ale także sposób na ozdobienie stołu. Są bardzo praktyczne. Pozwalają zaoszczędzić miejsce na stole, a to wszystko dzięki kilku piętrom, na których możesz umieścić wybrane słodkości. 
Decydując się na patery dekoracyjne z przykrywką, możesz śmiało stosować je na zewnątrz w ciepłe, letnie dni. Przykrywka pozwoli uchronić jedzenie od owadów. Niezależnie od tego, czy interesują Cię patery na owoce, czy może patery na przekąski — musisz koniecznie zapoznać się z naszą ofertą! Proponujemy szereg wysokiej jakości produktów, obok których nie sposób jest przejść obojętnie. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Patery na słodki stół to świetne rozwiązanie dla każdego gospodarstwa — Twojego również!