Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Dmuchańce

Znaleziono: 29 produktów

Dmuchańce

Dmuchane zabawki do ogrodu to hit letniego sezonu! Idealne dla dzieci i dorosłych, zapewniają mnóstwo zabawy na świeżym powietrzu. Od tradycyjnych basenów i zamków dmuchanych po trampoliny i zjeżdżalnie – oferujemy szeroki wybór dmuchanych atrakcji. Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu na smyk.com! Poznaj dmuchańce dla dzieci do ogrodu dostępne w ofercie SMYKA!

 

Dmuchańce ogrodowe – radość dla całej rodziny

Dmuchane zabawki do ogrodu to doskonała propozycja dla najmłodszych miłośników rozrywki na świeżym powietrzu! Egzemplarze dostępne w ofercie SMYKA pomagają również najmłodszym w ćwiczeniu koordynacji ruchowej, kształtując zdolność do utrzymywania równowagi. Zakup dmuchawców ogrodowych powinni rozważyć wszyscy rodzice, którym zależy na zdrowych i aktywnych formach zabawy.

 

Dmuchańce ogrodowe – zabawki z piłkami

Zabawki dmuchane dla dzieci do ogrodu to niezwykła okazja do zabawy z piłkami dołączonymi do zestawu! Egzemplarze dostępne w ofercie SMYKA pozwolą Twojemu maluchowi poczuć się jak w prawdziwe centrum rozrywki. Piłki wykonane są trwałych materiałów, dlatego zapewniają dzieciom bezpieczną rozrywkę. Tzw. suchy basen pomaga maluchom w rozwoju koordynacji ruchowo-wzrokowej, a także umiejętności manualnych.

 

Dmuchańce dla dzieci – motywy zwierząt

Dostępne na smyk.com dmuchańce do ogrodu to doskonała okazja do poznania zwierząt z całego świata! Zaskocz swojego malucha zabawkami z wizerunkiem kaczki, rybki lub żyrafy. Od tygrysów po delfiny – dmuchańce ogrodowe to gwarancja niezapomnianej zabawy w towarzystwie ulubionych zwierząt. Od teraz najmłodsi będą mogli w każdej chwili przenieść się na safari lub wyruszyć na podwodną wyprawę – a to wszystko w przydomowym ogródku!

 

Zabawki dmuchane do ogrodu – dla niemowlaków i większych dzieci

Zabawki dmuchane do ogrodu to doskonała przestrzeń do rozwijania zmysłów i koordynacji! W naszej ofercie znajdziesz zarówno egzemplarze dla niemowlaków, jak i nieco starszych dzieci. Najmłodszym przypadną do gustu dmuchańce w kształcie uroczych zwierzątek, takich jak delfiny, tygrysy i kaczki. Te miękkie i bezpieczne zabawki pomogą rozwijać zmysły i rozbudzą wyobraźnię najmłodszych!

Dla nieco większych dzieci spełnieniem marzeń będą dmuchane baseny i zjeżdżalnie. W naszej ofercie znajdziesz również dmuchane wyspy – dla najmłodszych i dorosłych miłośników wodnych wrażeń. Poszczególne modele wyposażone zostały w oparcie i odczepianą markizę przeciwsłoneczną.