Filtruj:

Huśtawki i zjeżdżalnie

Znaleziono: 71 produktów

Huśtawki i zjeżdżalnie

 

Zapewnij swemu dziecku świetną zabawę i trening - na własnym, ogrodowym placu zabaw. To rozwiązanie świetnie sprawdzi się zarówno w przydomowym ogródku, jak i na działce za miastem. Wystarczy piaskownica, huśtawka i zjeżdżalnia, by twój smyk mógł bawić się na świeżym powietrzu zawsze kiedy chce. Sam, z rodzeństwem lub przyjaciółmi, tak jak lubi najbardziej.

 

Ulubiony plac zabaw? Ogrodowy! To tu zawsze jest najbliżej. Kiedy z różnych względów nie chcesz lub nie możesz wybrać się ze swym maluchem na miejski plac zabaw – własna huśtawka lub zjeżdżalnia jest na wagę złota.

 

W tej kategorii przygotowaliśmy zestaw inspiracji do stworzenia ogrodowego placu dla dzieci. Przekonaj się, że taki prywatny kącik zabaw na świeżym powietrzu:

 

• wcale nie musi zajmować dużo miejsca (to Ty decydujesz gdzie, co i jak - lekką zjeżdżalnię możesz np. przestawiać tak, by w upalne letnie dni zawsze znajdowała się w cieniu),

 

• może być prawdziwą ozdobą ogrodu (w końcu radosne dziecko to najpiękniejszy widok!),

 

• daje wiele możliwości aktywnego spędzania czasu (choćby w towarzystwie ulubionych maskotek, piłek czy samochodzików – zawody o to, kto szybciej zjedzie na zjeżdżalni potrafią budzić naprawdę sporo emocji).

 

W dodatku, poszczególne elementy ogrodowego placu dla dzieci mogą okazać się tańsze niż myślisz. A ich montaż i demontaż jest dziecinnie prosty.

 

Zastanawiasz się nad prezentem z okazji Dnia Dziecka lub upominkiem niespodzianką, która zachwyci Twojego malucha? Przekonaj się, że plac zabaw ogrodowy dla dzieci to strzał w dziesiątkę! Sprawdź co czeka na ciebie na smyk.com i wyczaruj wspaniałe miejsce do zabawy na świeżym powietrzu!