Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Pojemność [ml]

pokaż

Cena

pokaż

Seria

więcej

Dostępność

Piaskownice i zabawki do piasku

Znaleziono: 515 produktów

Ulubione zabawki do piasku

Większość dzieciaków przepada za czasem spędzonym w piaskownicy, a ich ulubione zabawki do piasku, często są pakowane jako pierwsze przed wyjściem na osiedlowy plac zabaw czy wakacyjną plażę. I nic w tym dziwnego, ponieważ za pomocą wiaderka, foremek i łopatki każdy maluch z kilku garści piasku może wyczarować prawdziwe cuda – fortece, zamki, tunele, albo małe stawy, które woda z rzeki czy morza oblewa co jakiś czas, sprawiając, że na buzi każdego małego konstruktora pojawia się szeroki uśmiech.

Ulubione piaskownice dla dzieci

Piasek należy do pierwszych materiałów, z których najmłodsi uczą się tworzyć różnorodne formy. To właśnie osiedlowe czy ogrodowe piaskownice są miejscem budowania pierwszych domków, dróg czy jaskiń dla ulubionych postaci z książeczek lub znanych kreskówek. Drobne ziarenka pod wpływem wilgoci łatwo się sklejają, dając możliwość tworzenia bez wysiłku wyjątkowych form.

Teraz niewielkie piaskownice dla dzieci można przenieść do każdego, nawet kameralnego ogródka, na taras lub pod wiatę, dzięki czemu każda pociecha będzie miała możliwość spędzać czas na wybranej zabawie nie tylko w słoneczne, ale również i w pochmurne czy deszczowe dni. Świetnym rozwiązaniem są plastikowe piaskownice z praktyczną pokrywą, zapewniającą ochronę piasku i zabawek przed wilgocią oraz wszelkimi zabrudzeniami.

Sprawdzone zabawki do piasku i wody

Klasyczne i znane od wielu pokoleń zabawki do piasku jak wiaderko, łopatki, miseczki albo sitka, świetnie sprawdzają się również podczas wodnych zabaw nad brzegiem morza, w basenie i wannie. Foremki o przeróżnych kształtach często przypominają najpopularniejsze zwierzęta lub przedmioty, dzięki czemu maluch podczas zabawy w sposób naturalny może uczyć się poszczególnych nazw lub poznawać najciekawsze historie związane z konkretnymi postaciami. Wśród wielokolorowych akcesoriów można także wybrać zarówno wyjątkowe zabawki do piasku dla dziewczynki o pięknych, jasnych kolorach i typowo dziewczęcej tematyce, jak i dla chłopca – z wzorami ulubionych pojazdów, czy postaci z bajek.

Wspólna zabawa z rówieśnikami? Jak najbardziej! Piaskowe fontanny, wielofunkcyjne wiaderka, młynki oraz formy do budowy piramid, to tylko niektóre plastikowe lub silikonowe zabawki do piasku, dzięki którym zbudowanie fantazyjnych form będzie jeszcze łatwiejsze i sprawi maluchom wiele radości. Formy z silikonu są na tyle miękkie, by odpowiednio ubity wilgotny piasek mógł z łatwością się wysunąć, zachowując w całości wybrany kształt. Zabawy z bliskimi w przydomowej piaskownicy, z dodatkiem przeróżnych foremek lub ulubionej zabawki do piasku, to prawdziwa przyjemność dla malucha!