Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

Temat puzzli

więcej

Dostępność

Liczba puzzli

pokaż

Puzzle drewniane

Znaleziono: 293 produkty

Drewniane puzzle

Ekologiczne, bajecznie kolorowe i bezpieczne. Czy wiesz, że drewniane puzzle mogą okazać się fantastycznym prezentem zarówno dla całkiem małego smyka jak i przedszkolaka czy ucznia? Na smyk.com znajdziesz drewniane puzzle z uchwytami, z których Twoja pociecha może ułożyć uroczy obrazek oraz drewniane puzzle 3D, dzięki którym można zbudować efektowną rezydencję. Jeśli nie należysz do fanów plastiku, koniecznie sprawdź naszą ofertę drewnianych układanek na smyk.com! Możliwości jest naprawdę dużo, a ceny niższe niż myślisz.

W tej kategorii przygotowaliśmy puzzle drewniane dla dzieci w wieku od kilku miesięcy do kilkunastu lat. Zaznacz przedział wiekowy, w którym znajduje się Twoja pociecha i wybierz opcję, z której najbardziej się ucieszy. Dopasowywanie kształtów zwierzątek, układanki warstwowe, tworzenie obrazków z różnej liczby elementów czy budowanie willi... to spore wyzwanie i jednocześnie świetny sposób na wspólną zabawę.

 Puzzle drewniane to fantastyczna alternatywa dla układanek wykonanych z kartonu. Są trwalsze i odporne na zamoczenie czy zagięcie. Zapakowane w estetyczne opakowania – zwykle nie zajmują dużo miejsca, dzięki czemu można stworzyć całą rodzinną kolekcję drewnianych puzzli.

Jeśli zastanawiasz się nad prezentem dla malucha, drewniane puzzle z uchwytem to pomysł, który z pewnością warto wziąć pod uwagę. Układa się je wygodnie i przyjemnie, nawet jeśli ma się naprawdę małe i rączki. A jeśli Twój ulubieniec lub ulubienica jest już nieco starszym smykiem – polecamy drewniane puzzle pełne literek, cyfr lub kształtów geometrycznych. Przekonaj się, że z drewnianych puzzli można układać nie tylko obrazki (tak jak w przypadku tych tradycyjnych), ale i różnokolorowe mozaiki a nawet... zbudować dom. Sprawdź co przygotowaliśmy na smyk.com!