Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Temat puzzli

Dostępność

Liczba puzzli

pokaż

Piankowe

Znaleziono: 78 produktów

Dlaczego dzieci tak bardzo lubią piankowe puzzle? Ponieważ te duże, miękkie i kolorowe elementy układa się wyjątkowo przyjemnie! A mata piankowa, którą da się z nich wyczarować, może okazać się przemiłą strefą zabawy.

Puzzle piankowe to prezent, który możemy zrobić dziecku zanim skończy roczek. Wystarczy zwrócić uwagę na wielkość elementów – od tego zależy czy zestaw przeznaczony jest dla maluszków czy dla dzieci od trzeciego roku życia. W naszej ofercie znajdziecie zarówno mięciutkie układanki dla niemowlaków, jak i puzzle piankowe dla przedszkolaków.

 

Puzzle piankowe dla niemowląt

 

Puzzle – czy to piankowe czy tradycyjne – służą przede wszystkim do układania. Jednak z tych piankowych można także stworzyć matę do zabawy dla niemowlaka.  Mata-układanka nie tylko chroni przed chłodem „ciągnącym” od podłogi, ale też bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Dlatego, jako dodatkowa warstwa na dywanie czy wykładzinie, może okazać się wyjątkowo praktycznym rozwiązaniem. Zwłaszcza, że jej koszt wcale nie musi być wysoki.

 

Piankowe puzzle dla przedszkolaków

 

Nawet jeśli nasza pociecha układa już tradycyjne puzzle, te piankowe wciąż mogą być wciągającą i inspirującą rozrywką. Starszym smykom proponujemy puzzle piankowe z cyferkami i literkami oraz z bohaterami ich ulubionych kreskówek. Wiele radości może też sprawić układanka, która po złożeniu przypomina miasto albo lotnisko – to świetna sceneria do różnych zabaw! Mały konstruktor może też budować z piankowych puzzli domki lub całe wioski dla swoich zabawek. W tym przypadku zdobiący je wzór pełni rolę drugorzędną. Wystarczy, że puzzle będą wystarczająco duże i kolorowe.