Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Dostępność

Liczba puzzli

pokaż

Akcesoria

Znaleziono: 30 produktów

Akcesoria do układania puzzli

Maty do układania puzzli , sortery i różnego rodzaju kleje – wszystkie wspomniane akcesoria do układania puzzli potrafią znacznie udoskonalić codzienne dopasowywanie elementów. Dlaczego warto podarować dziecku praktyczne gadżety dostępne na stronie Smyka? Akcesoria do układania puzzli zachęcą dziecko do wytrwałego realizowania celu i ułożenia wzoru! Zarówno mata, jak i podkładka do układania puzzli ukośna przydadzą się dzieciom – bez względu na poziom doświadczenia. Poznaj akcesoria do układania puzzli dostępne na smyk.com!

Maty do układania puzzli

Który gadżet zajmuje pierwsze miejsce na liście najpopularniejszych akcesoriów do układania puzzli? Praktyczna mata wykonana z antypoślizgowego materiału! Maty do układania puzzli pozwalają na komfortową zabawę bez ryzyka zgubienia niewielkich elementów. Gadżet dostępny na stronie Smyka pozwala również na swobodne przenoszenie ułożonego obrazka bądź rozłożonej układanki. Razem z matą w skład zestawu wchodzi tuba, na którą nawijany jest materiał.

Kleje do puzzli – praktyczny transport układanki

Twój maluch dopasował ostatni element i po kilku godzinach zabawy wzór został przez niego złożony w całości. W jaki sposób możesz upamiętnić jego sukces? Rozwiązaniem są kleje do puzzli , pozwalające na łatwe połączenie układanki!

Jakie korzyści niesie ze sobą klej do układanek? Bezbarwna powłoka na powierzchni puzzli będzie skutecznie chroniła wzór przed kurzem i brudem. Umieszczona w antyramie układanka stanowić będzie doskonałą dekorację pokoju malucha!

Sorter do puzzli – wygodne przechowywanie elementów

Co jest najczęstszym zarzutem dzieci wobec puzzli? Poziom trudności układanki i ogromna ilość elementów. Z tego względu obowiązkowym gadżetem dla początkujących maluchów jest sorter do puzzli! Praktyczny gadżet pozwala małemu odkrywcy na komfortowe posegregowanie elementów według koloru bądź kształtu. Pomocne może być również znalezienie ramki obrazka przed przystąpieniem do układania wzoru. Sorter do puzzli zawiera zazwyczaj 6 pojemników, organizujących dziecku przestrzeń zabawy.

Akcesoria do układania puzzli – w trosce o komfort rozrywki!

Akcesoria do puzzli są obowiązkowym wyposażeniem każdego miłośnika układanek! Podkładki do układania puzzli, kleje i sortery znacznie usprawniają codzienną zabawę malucha. Co wyróżnia akcesoria dostępne na stronie Smyka? Wysoka jakość materiałów. Na wyróżnienie zasługuje wykończenie sortera. Matowa powierzchnia antyrefleksyjna niweluje odbicie światła, dzięki czemu układanie puzzli jest znacznie przyjemniejsze.