Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Licencja

więcej

Marka

więcej

Wiek

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Dostępność

Liczba puzzli

pokaż

Puzzle magnetyczne

Znaleziono: 99 produktów

Puzzle magnetyczne – alternatywa dla tradycyjnych puzzli

Puzzle magnetyczne to zabawka, która powinna przypaść do gustu niemalże każdemu maluchowi! Zabawa polega na dopasowywaniu odpowiednich elementów, dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku klasycznych puzzli. Ze względu jednak na to, że puzzle są magnetyczne, łatwo się przyciągają. Do tego typu puzzli często dołącza się tablicę magnetyczną, na której układa się elementy.

Magnetyczne puzzle to świetna alternatywa dla klasycznych puzzli. Stanowią dobre urozmaicenie, jeśli dziecku dotychczasowe układanki się znudziły. Puzzle magnetyczne przeznaczone są dla dzieci niemalże w każdym wieku – dostępne są w różnych wersjach, jeśli chodzi o skomplikowanie.

Układanie magnetycznych puzzli – korzyści

Puzzle magnetyczne dla dzieci nie tylko są źródłem wspaniałej zabawy, ale niosą za sobą również wiele innych korzyści. Przede wszystkim mogą rozwijać koordynację wzrokowo-ruchową, a także i wyobraźnię, czy zręczność. Dzięki temu dziecko będzie w stanie płynnie przenosić i podnosić przedmioty. Podczas układania puzzli może rozwijać się również umiejętność koncentracji. Taka zabawa może okazać się idealną propozycją, jeśli dziecko jest pobudzone, czy sfrustrowane. Pozwoli się wyciszyć i zapomnieć o dotychczasowym problemie.

W SMYKU dostępne są m.in. puzzle magnetyczne Alexander, czy puzzle magnetyczne farma. Dzięki temu, że oferta jest bogata, bez problemu znajdziesz produkt odpowiedni również dla Twojego malucha!