Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Autor

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

więcej

Kolor

Dostępność

Liczba puzzli

pokaż

Maskotki

Znaleziono: 1796 produktów

Maskotki dla dzieci

Maskotki dla dzieci są jednymi z najważniejszych zabawek w życiu maluchów. W ofercie SMYKA znajdziesz modele bezpieczne dla Twojej pociechy, wykonane z materiałów najwyższej jakości. Maskotki pozwolą dziecku na wyrobienie więzi emocjonalnych. Troska o pluszowego przyjaciela może przełożyć się na rzeczywiste pokłady empatii w przyszłości. W naszym asortymencie znajdziesz również interaktywne zabawki, zachęcające malucha do raczkowania. Poznaj pluszowe maskotki dostępne na smyk.com!

 

Pluszowe maskotki dla Twojego malucha

Maskotki pluszowe towarzyszą maluchom niemal od początku ich życia. Nie każdy rodzic zdaje sobie jednak sprawę ze szczególnej roli tego rodzaju zabawek. Pluszaki dostępne w ofercie SMYKA dają Twojemu maluchowi poczucie spokoju. Przytulanie maskotki przed snem ułatwia również zasypianie bez obecności rodzica w pokoju.

 

Maskotki dla dzieci – urocze zwierzęta

W naszym asortymencie znajdziesz szereg maskotek zwierząt, którymi zachwycą się Twoje pociechy. Znaczna część zabawek będzie odpowiednia już dla niemowlaków. Maskotki zwierząt uczą przez zabawę! Dzięki nim maluchy po raz pierwszy mają okazję zetknąć się z niedźwiedziem, królikiem, pingwinem i innymi zwierzętami.

 

Maskotki z bajek

Szczególną popularnością cieszą się pluszaki znane z popularnych animacji. Maskotki z bajek kojarzą się z postaciami uwielbianymi przez najmłodszych. Z tego względu maluch może zbudować z nimi większą więź. Oferta SMYKA przepełniona jest maskotkami wzorowanymi na popularnych bajkach. Postacie znane z ekranu telewizora wydają się maluchowi jeszcze bliższe.

 

Interaktywne pluszowe maskotki

Prawdziwą rewolucją na rynku zabawek są interaktywne maskotki dla dzieci. Na smyk.com znajdziesz pluszaki zachęcające maluchy do stawiania pierwszych kroków. Uciekające maskotki motywują dziecko do raczkowania i złapania zabawki. Dostępne w naszej ofercie pluszaki wydaję również śmieszne dźwięki i grają melodyjki intrygujące małego odkrywcę.

 

Maskotki dla dzieci – dlaczego warto?

Maskotki dla dzieci to jeden z najlepszych pomysłów na prezent bez względu na wiek malucha. Przytulanki to przede wszystkim bardzo uniwersalny upominek. Obdarowane dziecko może od samego początku zbudować silną więź z zabawką. Przyjemny w dotyku plusz stymuluje również zmysły najmłodszych, co zachęca do interakcji z maskotką.