Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Maskotki z bajek

Znaleziono: 69 produktów

Maskotki z bajek

Dzięki maskotkom z bajek ulubieni bohaterowie będą stale towarzyszyć Twojemu dziecku! W ofercie SMYKA na najmłodszych czekają pluszaki z kultowych serii. Znajdziesz tu psiaki z Psiego Patrolu, Pokemony, a nawet maskotki z Gwiezdnych Wojen. Niektóre modele wydają dźwięki! Dzięki temu codzienna zabawa w bezpiecznej przestrzeni stanie się jeszcze bardziej porywająca. Pluszaki to najlepszy sposób na wywołanie uśmiechu na dziecięcej twarzy z okazji urodzin, świąt lub innej okazji. Odkryj maskotki z bajek dostępne na smyk.com!

Interaktywne maskotki z bajek

Interaktywne pluszaki z bajek staną się prawdziwymi towarzyszami przygód i rozrywki dla Twojego dziecka! Bohaterowie ulubionych animacji mogą wydawać z siebie nawet kilkanaście różnych zwrotów w języku polskim. Dzięki temu Twój szkrab będzie mógł niemal porozmawiać ze znanymi postaciami!

Interaktywne maskotki z bajek wznoszą codzienną zabawę na inny poziom. Uważaj – być może od teraz zawsze będziesz widzieć swoje maleństwo w towarzystwie ulubionego bohatera! Poznaj interaktywne przytulanki dostępne na smyk.com!

Psi Patrol! Pluszaki z bajek

Psi Patrol to jedna z najpopularniejszych bajek dla dzieci. Grupa dzielnych czworonogów ratujących mieszkańców Zatoki Przygód skradła serca najmłodszych na całym świecie. Nic dziwnego, że maskotki z tej kultowej bajki są tak popularne. Ofertę SMYKA tworzą pluszaki przedstawiające najważniejszych członków drużyny. Marshall, Rocky, a może Chase? Który psiak okaże się ulubieńcem Twojego malucha? Znajdziesz tu nawet zestawy ze szczeniakami i maskotki z serii Aqua Pup. Pluszaki z Psiego Patrolu mogą od teraz towarzyszyć małemu odkrywcy w każdej wolnej chwili, a wieczorem wyciszać go przed nocnym wypoczynkiem.

Bajkowe pluszaki z Kociego Domku Gabi

Koci Domek Gabi to popularny serial animowany, w którym tytułowa bohaterka stawia czoła wyzwaniom w towarzystwie gromadki kotów. Z maskotkami tworzącymi ofertę SMYKA to Twój brzdąc może wcielić się w rolę jednej z postaci! Wyzwania i przygody oglądane na ekranie staną się rzeczywistością w codziennym życiu pociechy.

Maskotki z bajek Disneya

Produkcje Disney do teraz zachwycają najmłodszych na całym świecie. Kultowe animacje to jedne z najbardziej przystępnych lekcji życiowych, empatii i najważniejszych wartości. Maskotki z bajek Disneya pozwolą Twojemu maleństwu jeszcze raz przenieść się do świata niezwykłych historii, znanych z cyfrowego ekranu! Niektóre pluszaki zostały nawet wyposażone w efekty dźwiękowe, które przeniosą brzdąca w sam środek akcji.

Twoja pociecha nie musi się rozstawać z maskotkami w nocy! Przytulanie się do znanych kompanów pomoże najmłodszym wyciszyć się po całym dniu aktywności i zapaść w głęboki sen. Możecie nawet stworzyć wspólny rytuał czytania bajek na dobranoc w towarzystwie ulubionego pluszaka.

Pluszaki z bajek – Gwiezdne Wojny

Dawno, dawno temu w odległej galaktyce… Legendarne Gwiezdne Wojny są wciąż żywe dzięki animacjom dla dzieci i maskotkom, przedstawiającym najpopularniejszych bohaterów. Dzięki pluszakom mały Jedi może przenieś kosmiczne przygody do bezpiecznej przestrzeni swojego pokoju. Pozwól mu poczuć się jak prawdziwy bohater! Być może Ty też przyłączysz się do zabawy i wspólnie uratujecie galaktykę?