Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Kukiełki i pacynki

Znaleziono: 76 produktów

Kukiełki i pacynki

Kukiełki i pacynki to popularne zabawki, znane głównie z filmów i programów telewizyjnych. Maskotki tego typu spotykane są również w przedszkolu. Zakładane na dłoń bądź palce pozwalają na odgrywanie roli pluszowej postaci. W ofercie SMYKA znajdziesz maskotki wykonane z bezpiecznego pluszu, oddziałujące na rozwój wyobraźni maluchów. Za pomocą pluszaków cała rodzina może wystawiać amatorskie przedstawienia w domowym zaciszu. Poznaj kukiełki i pacynki dostępne na smyk.com!

 

Pacynki dla dzieci – znane z programów telewizyjnych

Pacynki dla dzieci to jedne z częściej wykorzystywanych zabawek w czasie zabawy przedszkolnej. Najmłodsi mogą je kojarzyć z filmów i popularnych programów telewizyjnych, takich jak „Ulica Sezamkowa”. W ofercie SMYKA dostępne są pacynki zakładane na palce bądź całą dłoń. Większość modeli przedstawia zwierzęta, co pozwala maluchom na wcielenie się w rolę psa, kota, lwa bądź krokodyla.

 

Pacynki na palce

Na smyk.com znajdziesz pacynki na palce przeznaczone do zabawy w teatrzyk. Razem z Twoim maluchem możesz wcielić się w rolę zwierząt z farmy i przygotować przedstawienie w domowym zaciszu. Wspólna zabawa może przyczynić się do pogłębienia relacji rodzinnych i pozostawienia niezapomnianych wspomnień. Dostępne na naszej stronie pacynki i kukiełki wykonane są z materiałów bezpiecznych dla wrażliwej skóry dziecka. Pozbawione są one również ostrych krawędzi, co niweluje ryzyko skaleczenia w trakcie zabawy.

 

Pacynki na rękę 3 w 1

Szczególnym rodzajem pacynki dostępnym w ofercie SMYKA są modele 3 w 1. Zabawka tego typu sprawdzi się szczególnie do snucia wieczornych opowieści przed pójściem spać. Miękka laleczka może być przekręcana na kolejne strony. Dzięki temu przeistacza się ona w kolejną postać. Pacynką na rękę 3 w 1 zaskoczysz swojego malucha i rozbudzisz dziecięcą wyobraźnię do granic możliwości!

 

Pacynki na rękę

Pacynki na rękę wymagają od dziecka większego skupienia niż egzemplarze zakładane na palce. Pomimo tego cieszą się one niezmienną popularnością. Regularna zabawa w domowy teatr może przyczynić się do rozwoju wyobraźni maluchów. Precyzyjne ruchy dłonią podczas gry mogą z kolei oddziaływać na koordynację dziecka.

Pacynki na rękę są również popularną pomocą w gabinecie terapeutycznym. Ułatwiają one dzieciom identyfikację i różnicowanie emocji poprzez wzmocnienie naturalnej gestykulacji. Pacynka bądź kukiełka pełni w tym przypadku rolę narzędzia wykorzystywanego w pracy z najmłodszymi.