Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

więcej

Dostępność

Interaktywne

Znaleziono: 265 produktów

Wielu maluchom marzy się własny pupil, ale rodzice nie zawsze mają czas i ochotę na to, by przygarnąć kota lub psa. Rozwiązaniem tego problemu może być maskotka interaktywna: piesek, kotek, a może królik? Na smyk.com jest ich bez liku. Znajdziesz tu interaktywne pluszaki, które poruszają się, mruczą (lub szczekają), reagują na określone komendy i do tego wyglądają jak prawdziwe zwierzęta. Twój maluch może nawet wybrać pupila wymarzonej rasy: yorkshire terrier, mops, spaniel, dalmatyńczyk – niektóre pluszaki do złudzenia je przypominają. Dzięki takiej zabawce pociecha poczuje się tak, jakby opiekowała się żywym psem lub kotem, kształcąc w ten sposób swoją wrażliwość.

 

Oferujemy także Interaktywne zabawki dla niemowląt i nieco starszych maluchów, które wydają różne dźwięki i poruszają się, pomagając w ten sposób rozwijać spostrzegawczość i kreatywność malca. Wiele z nich jest w stanie pomóc również w nauce literek, cyferek i kształtów  – wszystko dzięki wgranym melodyjkom i wierszykom. W tej kategorii znajdziesz także kultowe Szumisie i inne zabawki szumiące, które mają za zadanie wyciszyć maluchy i ułatwić im zasypianie. Niektórymi z nich da się sterować za pomocą aplikacji, co jest bardzo wygodne z perspektywy rodzica. Oferujemy także maskotki, które nie dość, że szumią, to czuwają też nad spokojnym snem dziecka.

 

Maskotka interaktywna może przypominać także ulubionego bohatera malca. W naszej ofercie nie brakuje zabawek inspirowanych popularnymi filmami i animacjami. Przykładem niech będzie interaktywny piesek Pluto, który wydaje oryginalne dźwięki z bajki albo interaktywny miś Misza, grający różne piosenki. Zarówno jeden, jak i drugi pluszak powinien spodobać się każdemu fanowi wymienionych animacji.

 

Bez względu zatem, czy szukasz szumiącej zabawki dla niemowlaka, czy interaktywnego przyjaciela dla starszego dziecka, oferta Smyka nie powinna Cię zawieść. Zgromadziliśmy tu przeróżne maskotki interaktywne, wśród których każde dziecko z łatwością znajdzie swojego ulubieńca.