Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Liczba klocków

pokaż

Warsztat i narzędzia

Znaleziono: 298 produktów

 

Warsztat i narzędzia

 

 

Zastanawiasz się jak sprawić radość smykowi, którego interesują różnego rodzaju narzędzia? To proste! Dzięki naszej ofercie urządzisz warsztat z prawdziwego zdarzenia dla dzieci w każdym wieku. Znajdziesz tu propozycje, które świetnie mogą sprawdzić się  jako pierwszy zestaw majsterkowicza dla niespełna rocznego maluszka, jak i narzędzia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym!

 

Twoja pociecha z wypiekami na twarzy przygląda się wbijaniu młotka, przykręcaniu śrubek lub pracom w ogrodzie? Za wszelką cenę chce uczestniczyć we wszystkich drobnych i poważniejszych naprawach domowych sprzętów? Świetnie! Zestaw majsterkowicza dla dzieci będzie prezentem, który prawdopodobnie okaże się strzałem w dziesiątkę.

 

Na smyk.com znajdziesz propozycje narzędzi do zabawy odpowiednie już dla maluszków w wieku niemowlęcym. Że za wcześnie? Nic podobnego! Przekonaj się na własne oczy (i uszy), że Twój szkrab to urodzony majsterkowicz. Taki pierwszy zestaw narzędzi dla dzieci może okazać się prezentem idealnym – zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. W końcu każdy ma prawo do pasjonujących treningów zręczności i koncentracji, prawda?

 

Na smyk.com znajdziesz również bogatą ofertę narzędzi do majsterkowania dla przedszkolaków. Sprawdź, co przygotowaliśmy z myślą o maluchach, które marzą o zabawie w "prawdziwych" stolarzy, ogrodników lub mechaników. Wybieraj spośród zestawów, które zapewnią wiele niezapomnianych emocji i na długo przegonią nudę. Jeśli Twoja pociecha jest fanem kreskówek – sprawdź czy wśród propozycji znajdują się narzędzia w stylu ulubionych bajkowych postaci.

 

Potrzebny zestaw dla zaawansowanego majsterkowicza? Dobrze się składa, bo w SMYKU nie brakuje również akcesoriów i narzędzi do kreatywnej zabawy dzieci w wieku szkolnym. W domu i w ogrodzie. W pojedynkę i w gronie rówieśników. Sprawdź co przygotowaliśmy dla Ciebie na smyk.com!