Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Mały lekarz

Znaleziono: 114 produktów

 

Czy jest na sali lekarz?

 

Zabawa w lekarza, pielęgniarza lub weterynarza to jedna z ulubionych zabaw dzieci. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że kiedyś natkniesz się na swoją pociechę „leczącą” misia lub ulubioną lalkę. Możesz wspomóc rozwój jej zainteresowań, kupując zestaw doktora z potrzebnymi akcesoriami lekarskimi. Dzięki temu zabawa nabierze profesjonalnego charakteru, a dziecko pozna nowe instrumenty medyczne. To nie tylko dobra zabawa, ale także świetny pretekst do nauki o zdrowiu.

 

Dobry prezent dla małego doktora

 

Jeśli twoje dziecko lubi opiekować się rodzeństwem czy zwierzętami, a do tego interesuje się medycyną, zestaw lekarza dla dzieci może okazać się świetnym pomysłem na prezent. Zabawa w lekarza może wesprzeć rozwój wyobraźni i empatii malucha. Możesz podarować dziecku prawdziwe „dorosłe” plastry lub rękawiczki, jeśli takich rzeczy nie było w zestawie. Wszystko skompletowane? Zostało tylko oddać się w ręce małego doktora. Z takim wsparciem powrót do zdrowia będzie bardzo szybki. A jeśli taka konfiguracja się wam znudzi, zamieńcie się rolami!

 

Zestawy małego lekarza na Smyk.com

 

Twoje dziecko lubi zabawę w lekarza lub pielęgniarza? Znajdź dla niego odpowiedni zestaw na Smyk.com! W naszej ofercie znajdziesz komplety akcesoriów dopasowane do wieku twojej pociechy, a w nich stetoskopy, termometry, strzykawki, a nawet zabawkowe ciśnieniomierze. Jeśli mały lekarz ma bardziej zawężone zainteresowania, możesz podarować mu zestaw lekarski weterynarza lub dentysty.