Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Dostępność

Sklep

Znaleziono: 120 produktów

Kasy fiskalne dla dzieci, czyli zabawa w sklep

Zabawa w sklep to sposób na spędzanie czasu, który wielu rodziców pamięta z własnego dzieciństwa. Kiedyś, trzeba było przede wszystkim używać wyobraźni, a dziś zabawę może wspierać wiele przydatnych rekwizytów, jak chociażby kasa fiskalna dla dzieci. 

Kasa sklepowa dla dzieci może być wykonana z tworzywa sztucznego albo z drewna. Zazwyczaj kasa do zabawy ma wysuwaną szufladę, czasem występuje też wyświetlacz z kalkulatorem czy możliwość wydawania różnych dźwięków. Niektóre rozbudowane kasy zawierają także zabawkowy skaner do kodów kreskowych albo czytnik kart płatniczych. Należy pamiętać o tym, że jeśli wybieramy dla swojej pociechy kasę elektroniczną, warto upewnić się, czy w zestawie znajdują się baterie i jaki to rodzaj akumulatorów. W końcu bez dodatkowych elementów, zabawka może wiele stracić w oczach dziecka! 

Kasy fiskalne dla dzieci można kupować jako osobny produkt lub w zestawie z innymi elementami związanymi z robieniem zakupów. Pakiet może zawierać, oprócz kasy, także koszyk, produkty do postawienia na półkach, zabawkowe monety i banknoty, wagę do owoców i warzyw. Sami możemy zdecydować, czy wolimy od razu kupić cały zestaw, czy zacząć od kasy, a resztę wyposażenia kompletować na bieżąco. 

Małe zestawy z kasą dla dzieci zmieszczą się na stole albo biurku. Są także duże wolnostojące konstrukcje, dzięki którym dzieci będą mogły obsługiwać swoich klientów także na działce czy w ogrodzie. 

Kasa zabawkowa – nie tylko w sklepie

Chociaż najczęściej kasa dla dzieci używana jest podczas zabawy w sklep, to można ten gadżet wykorzystać także w inny sposób. Równie dobrze młody kasjer albo kasjerka może przyjmować opłaty w piekarni, cukierni, w restauracji albo warsztacie. 

Kasa zabawkowa może okazać się dobrym pomysłem na prezent i dla chłopca i dla dziewczynki – w końcu wszyscy robią zakupy, a odgrywanie przez dzieci scen z dorosłego życia to częsty wybór, gdy maluchy szukają sobie zajęcia. Poza tym, mało jest takich produktów, łączących kreatywne spędzanie czasu z edukacją, jak kasa fiskalna. Zabawka może pomóc rodzicowi w wytłumaczeniu maluchom, na czym polega robienie zakupów, dlaczego wydaje się resztę oraz czym jest paragon albo płatność kartą.