Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Kuchnia i dom

Znaleziono: 862 produkty

Dlaczego dzieci bawią się w dom

Każde dziecko podgląda swoich rodziców podczas codziennych obowiązków. Zabawki imitujące sprzęty gospodarstwa domowego, takie jak pralki, kuchenki czy odkurzacze, pozwalają wcielić się w rolę pani lub pana domu. Zabawa "w dom" rozwija kompetencje społeczne, wyzwala kreatywność i wyobraźnię. Zabawa w dom ma ogromne znaczenie w procesie nauki obowiązków domowych. Z kolorowymi drewnianymi lub plastikowymi zabawkami maluch zauważa, że dbanie o dom może być również przyjemnością.

Kuchnie dla dzieci i akcesoria kuchenne do zabawy

Twoja pociecha marzy o własnym serwisie do herbaty? A może o komplecie garnków lub talerzy, aby w każdej chwili wyczarować niezwykły obiad lub kolację? Na smyk.com różnego rodzaju znajdziesz akcesoria do kuchni dla dzieci w każdym wieku! Jesteśmy pewni, że dzięki propozycjom uda ci sprawić swemu maluchowi mnóstwo frajdy podczas zabawy w gotowanie, krojenie, pieczenie i organizowanie przyjęć (dla lalek i nie tylko). Przekonaj się, że zabawki kuchenne dla dzieci  z naszej oferty to wspaniały pomysł na prezent.

W tej kategorii znajdziesz wszelkie niezbędne akcesoria kuchenne dla dzieci, które uwielbiają towarzyszyć dorosłym podczas przygotowywania posiłków i chcą – tak jak oni – sprawdzić się w roli kucharzy czy organizatorów przyjęć. Czekają tu na ciebie różnego rodzaju naczynia do zabawy - począwszy od uroczych filiżanek, poprzez sztućce, aż po garnki czy patelnie a także sprzęt ADG. Słowem wszystko, co pomoże pomóc twemu smykowi "przygotować" zarówno śniadanie, obiad, słodki podwieczorek jak i uroczystą kolację. W naszej ofercie nie brakuje również zabawkowego jedzenia –  owoców, warzyw, pieczywa, efektownych tortów i wielu innych smakołyków.

Na smyk.com znajdziesz zarówno wyposażone kuchnie dla dzieci, jak i pojedyncze elementy, z których można stworzyć wymarzoną kolekcję akcesoriów do: gotowania, pieczenia, smażenia, krojenia, miksowania, tostowania a nawet przechowywania czy zmywania naczyń. Wśród propozycji czekają akcesoria do gotowania dla dzieci już od 1. roku życia. Naturalnie, nie brakuje również akcesoriów do kuchni dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym. Przekonaj się, że wyposażenie kuchni dla dzieci może być tańsze niż myślisz... Po prostu sprawdź co przygotowaliśmy na smyk.com!