Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Autor

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

więcej

Kolor

Dostępność

Liczba puzzli

pokaż

Nauka i doświadczenia

Znaleziono: 700 produktów

Zestaw chemika dla dzieci, własne laboratorium lub zabawa w archeologów

Dzieci najlepiej uczą się i odkrywają świat poprzez zabawę. Jeśli Twoja pociecha jest zafascynowana otaczającym je światem i przyrodą, podaruj jej zestaw chemika dla dzieci lub wybierz jeden z dowolnych pakietów, które czekają na smyk.com! To ciekawa forma rozrywki, która jednocześnie może dawać dzieciom podstawy wiedzy z nauk ścisłych. Zestaw małego chemika dla dzieci zawiera wszystko to, co niezbędne, do przeprowadzenia prostych doświadczeń, testów lub innych ćwiczeń. Nierzadko eksperymenty są tak spektakularne, że wywołują nie tylko zachwyt i niedowierzanie, ale pobudzają ciekawość szkraba, zachęcając go do pogłębiania wiedzy. A w tej kategorii czeka naprawdę wiele zestawów!

Zestaw chemika dla dzieci – nauka i świetna rozrywka

W ofercie sklepu smyk.com znajdziesz zestawy małego chemika dla dzieci, ale nie tylko, ponieważ przygotowaliśmy także fascynujące zestawy dotyczące fizyki, biologii, optyki, robotyki, astronomii i archeologii. Dzięki temu Twoja pociecha może odkrywać zaskakujący świat nauki, przeprowadzając proste eksperymenty, korzystając z mikroskopu, wykopując prehistoryczne skamieniałości lub budując własnego robota. Inspirujące zestawy chemika, fizyka i naukowca pomogą zrozumieć maluchowi, że zdobywanie wiedzy nie musi być nudne ani trudne, a wręcz przeciwnie – nauka może odbywać się przyjemnie, bezstresowo i podczas świetnej zabawy!

Fascynująca nauka z zestawami, grami i pakietami

Zestaw chemika dla dzieci zawiera produkty niezbędne do przeprowadzenia eksperymentu, szczegółową instrukcję wykonania doświadczenia oraz dokładne wyjaśnienie poruszanego zagadnienia. Podobnie jest w przypadku innych zestawów, które nawiązują do pozostałych dziedzin nauki. Na smyk.com czekają także pakiety, które pozwolą przygotować własne perfumy, brokatowe ozdoby, a nawet eko-szklarnię. To jednak nie wszystko, ponieważ w tej kategorii znajdziesz też najróżniejsze akcesoria – np. lupę, latarki z ulubionymi bohaterami Twojej pociechy, mini-projektory oraz zestawy gier edukacyjnych. Słowem wszystko, o czym marzy głody wiedzy maluch!