Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

więcej

Dostępność

Liczba klocków

pokaż

Interaktywne

Znaleziono: 199 produktów

Interaktywne

 

Zabawki interaktywne dla dziewczynek i chłopców, zwłaszcza tych najmłodszych, to świetny sposób na ćwiczenie sensoryki czy zdolności logicznego myślenia. Pozwalają one dziecku na zapoznanie się z otaczającym go światem i wciągają do zabawy, jednocześnie wspomagając naukę poszczególnych umiejętności.

 

Zabawki interaktywne dostępne na smyk.com są przeznaczone zarówno dla niemowląt, jak i starszych szkrabom. Najmłodsze dzieci będą wodzić oczami za uroczymi, interaktywnymi zwierzątkami, które turlają się po podłodze, nagrywają i odtwarzają dźwięki, a nawet służą jako lampka mocna. Nieco starszym mogą spodobać się mapa lub tablica interaktywna, które dla dzieci są świetną okazją do nauki i przyswojenia nowych informacji. Wśród zabawek interaktywnych dla nastolatków czekają na Ciebie roboty sterowane za pomocą pilota – w kształcie zwierząt oraz ulubionych postaci z bajek i filmów bądź w postaci zaawansowanych zestawów klocków takich jak LEGO Mindstorms Wynalazca robotyki!

 

W tej kategorii znajdziesz gry interaktywne dla dzieci, które lubią komunikujące się z nimi zabawki. To właśnie zaleta tego typu produktów – szkraby mogą nieraz liczyć na odpowiedź ulubionych zabawek w postaci najróżniejszych dźwięków, ruchów czy świateł. Dzięki zabawkom interaktywnym dzieci bawią się, uczą i rozwijają. Zobacz samemu, jakie produkty czekają na Ciebie w tej kategorii, i wybierz idealną grę interaktywną dla swoich dzieci!