Filtruj:

Laptopy

Znaleziono: 8 produktów

 

Laptopy dla dzieci – zabawka w sam raz na początek przygody z nowymi technologiami

 

Dzieci, które przychodzą dziś na świat, od małego otoczone są przez nowoczesne technologie. Nic zatem dziwnego, że z czasem zaczynają się nimi interesować. Prawdziwy laptop nie jest jednak przeznaczony dla dzieci. Oswajanie smyka z komputerem proponujemy zatem zacząć od edukacyjnego laptopa dla dzieci. Takie zabawki wyglądem przypominają nieco prawdziwe komputery – również wyposażone są w ekran, klawiaturę i myszkę. Nie połączymy się jednak z ich pomocą z internetem. Zamiast tego smyk będzie miał do dyspozycji wiele melodyjek i piosenek, które uruchamia się, naciskając na poszczególne przyciski.

 

Laptop dla dzieci – choć zabawkowy wcale nie nudny

 

Laptopy dla dzieci wyposażone są w wiele różnych funkcji. Ich dobór zależy od tego, dla dziecka w jakim wieku przeznaczona jest zabawka. Zabawkowy laptop dla dwulatka najpewniej będzie zaprojektowany tak, aby wspomagać naukę kształtów czy kolorów. Natomiast laptop dla nieco starszego dziecka może pomóc mu opanować cyfry i litery, a nawet różne obcojęzyczne słówka. Wszystko zależy od tego, na jaki model padnie wybór.

 

Laptopy dla dzieci z oferty Smyk.com

 

Na Smyk.com znajdziesz laptopy dla dzieci w różnym wieku. Te przeznaczone dla najmłodszych zwykle są bardzo kolorowe, podczas gdy zabawkowe komputery dla starszaków wierniej imitują już prawdziwe sprzęty. Dzięki temu maluch może nie tylko uczyć się wraz z laptopem, ale odgrywać też przy jego pomocy różne scenki np. bawić się w biuro.