Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Tablice

Znaleziono: 214 produktów

Tablice dla dzieci, czy to kredowe, czy magnetyczne to praktyczne gadżety edukacyjne, które przydadzą się w pokoju każdego ucznia. Na smyk.com znajdziesz ich bogatą ofertę. Zgromadziliśmy tu tablice w najróżniejszych kształtach i rozmiarach, tak aby każdy rodzic mógł wybrać spośród nich model spełniający oczekiwania pociechy i pasujący do pokoju dziecka.

 

Tablica to nie tylko świetny gadżet edukacyjny, ale także wsparcie w rozwoju hobby. Można ją wykorzystywać do rysowania i kolorowania. Przyda się także, jeśli postanowicie zorganizować rodzinne kalambury. Wtedy, zamiast marnować papier, wystarczy narysować hasło na tablicy.

 

Jeżeli trudno nam wybrać, czy dla dziecka lepsza będzie tablica kredowa czy magnetyczna, warto rozważyć zakup tablicy dwustronnej, która łączy zalety obu tych rozwiązań. Tablica dwustronna zazwyczaj z jednej strony pokryta jest ciemną farbą tablicową, a z drugiej ma przymocowaną magnetyczną planszę, po której można rysować markerami. Do wielu takich zestawów dołączane są także magnesy w kształcie kolorowych literek, cyferek i kształtów, które są bardzo pomocne podczas nauki w przedszkolu i wczesnych klasach szkoły podstawowej.

 

W tej kategorii znajdziesz także kolorowe tablice motywacyjne, na których można notować zachowanie i sukcesy dziecka. To bardzo przydatna pomoc wychowawcza!

 

Zobacz co jeszcze znajdziesz na smyk.com