Dęte

Znaleziono: 24 produkty

Flety dla dzieci i inne instrumenty dęte

Każdy z nas kojarzy flety dla dzieci z lekcjami muzyki i nauką podstawowych melodii. Modele dostępne w ofercie SMYKA zatrzymają Twoje dziecko w muzycznym świecie na dłużej! Znajdziesz tutaj klasyczne flety proste w wariancie drewnianym bądź plastikowym. Najmłodszym przypadnie do gustu trąbka z kolorowym nadrukiem. Do części zestawów dołączony został również przyrząd do czyszczenia oraz tabela chwytów. Poznaj instrumenty dęte dla dzieci dostępne na smyk.com!

 

Flety proste drewniane

Flet prosty jest jednym z najprostszych instrumentów muzycznych. Posiada konstrukcję zbliżoną do ludowej fujarki z grupy aerofonów. Ze względu na szczególną łatwość gry do dziś wykorzystywany jest na lekcjach muzyki.

W ofercie SMYKA znajdziesz tradycyjne flety proste drewniane z siedmioma otworami nawierconymi w rurze. W stosunku do plastikowych egzemplarzy wyróżniają się one bardziej miękkim dźwiękiem. Drewniany flet prosty jest doskonałym instrumentem dla amatorów. Prostota gry nie zniechęci najmłodszych w czasie nauki. Regularna praktyka może jednak pomóc w nauce wytrwałość w dążeniu do celu. Drewniane flety dla dzieci są odpowiednie na lekcje wychowania muzycznego.

Flety proste plastikowe

Na smyk.com znajdziesz nie tylko flety dla dzieci wykonane z drewna. Naszą ofertę stanowią również kilkuczęściowe plastikowe egzemplarze! Flety wykonane ze sztucznego tworzywa znacznie łatwiej umyjesz pod wodą niż modele drewniane. Poszczególne egzemplarze wyposażone zostały w pałeczkę do czyszczenia. Plastikowe flety proste są najczęściej kupowane dzieciom ze względu na lekcje muzyki w szkole.

Kolorowe flety proste dla dzieci

Drewniany bądź plastikowy flet dla dzieci może nie być dobrze postrzegany przez najmłodszych. Nieco wybrednym maluchom przypadną do gustu kolorowe modele dostępne w ofercie SMYKA! Wzorzyste nadruki skłonią każde dziecko do sięgnięcia po instrument i naukę gry.

 

Instrumenty dęte dla dzieci – trąbka

W ofercie instrumentów dętych na smyk.com znajdziesz nie tylko flety dla dzieci. Na chłopców i dziewczynki zafascynowane muzycznym światek czekają trąbki z kolorowymi nadrukami! Instrumenty stworzą Twojemu dziecko przestrzeń do swobodnej ekspresji muzycznej i rozwoju kompetencji słuchowych.

Instrumenty dęte dla dzieci – dlaczego warto?

Flety dla dzieci są jednym z najlepszych prezentów, jakie można podarować najmłodszym. Twój maluch nauczy się pierwszych utworów już po kilku lekcjach, co zwiększy jego motywację do dalszej gry. Flet może również rozwinąć jego słuch muzyczny i koordynację przestrzenną.