Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Zestawy i akcesoria muzyczne

Znaleziono: 99 produktów

Akordeon dla dzieci i akcesoria muzyczne

Akordeon dla dzieci i akcesoria muzyczne są obiektem zainteresowania większości maluchów. Instrumenty podawane najmłodszym mogą pomóc w rozwoju kompetencji muzycznych, słuchu, a nawet wyobraźni. W ofercie SMYKA znajdziesz również nagrywające mikrofony dla dzieci, zachęcające do nagrywania pierwszych przebojów. Niezdecydowanym maluchom przypadną do gustu zestawy złożone z kilku instrumentów. Poznaj akcesoria muzyczne dostępne na smyk.com!

 

Akordeon dla dzieci

Który instrument będzie miał szczególny wpływ na rozwój kompetencji muzycznych malucha? Akordeon dla dzieci! Egzemplarze dostępne w ofercie SMYKA do złudzenia przypominają instrumenty wykorzystywane przez profesjonalistów. Każdy model wyposażony jest w uchwyt na ręce i skórzany pasek do zawieszenia na ramionach. Dźwięk wydobywany jest poprzez naprzemienne rozwijanie i składanie harmonii. Twoją pociechę zachwycą również klawisze i przyciski umieszczone na akordeonie.

 

Mikrofony dla dzieci do śpiewania

Do rozwoju muzycznych umiejętności nie są potrzebne instrumenty. Małym wokalistom przypadną do gustu mikrofony dla dzieci do śpiewania! Zabawki dostępne na naszej stronie mogą być wykorzystane do nagrywania pierwszych utworów. Mikrofony dla dzieci Smyk stwarzają również niepowtarzalną okazję do nauki alfabetu, kolorów i liczb.

 

Akordeon dla dzieci i inne instrumenty

Nauka gry na instrumencie w młodym wieku często przeradza się w wieloletnie hobby, a nawet pasję w życiu dorosłym. Wiele maluchów marzą o nauce gry na akordeonie dla dzieci SMYK, cymbałkach, organach elektronicznych i perkusji. Na naszej stronie znajdziesz instrumenty, które na długo pochłoną Twoją pociechę.

Dla niezdecydowanych maluchów przygotowane są zestawy instrumentów. Dostępne pakiety obejmują m.in. bębenki, grzechotki, trójką, kastaniety.

 

Akcesoria muzyczne dla dzieci – dlaczego warto?

Akcesoria muzyczne dla dzieci to jeden z najlepszych pomysłów na prezent – bez względu na okazję. Dostępne w ofercie SMYKA instrumenty pomogą w rozwoju kompetencji muzycznych malucha. Akordeon dla dzieci może nauczyć najmłodszych rozróżniania dźwięków i zwiększyć ich wrażliwość muzyczną.

Prezentowane na stronie mikrofony nagrywające dla dzieci stwarzają doskonałą przestrzeń do stawiania pierwszych kroków w muzycznym świecie. Ekspresja muzyczna może również wpłynąć na rozwój społeczny i zwiększenie pewności siebie najmłodszych.