Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

Płeć

Autor

więcej

Marka

więcej

Licencja

więcej

Cena

pokaż

Seria

Kolor

Dostępność

Liczba kartek

pokaż

Rodzaj zeszytu

Notesy

Znaleziono: 1065 produktów

Notesy

Po co dzieciom i nastolatkom notesy w obecnych czasach? Choć coraz więcej osób stawia na elektroniczne rozwiązania zapisywania niewielkich notatek, to jednak młodzi uczniowie wciąż chętnie korzystają z uroku i praktycznego wykorzystania jakim się cieszą zarówno najprostsze jak i eleganckie notesy.

Krótkie wiadomości do przyjaciół siedzących kilka ławek wcześniej, szybka notatka składająca się zaledwie z kilku słów czy przypominajka o wpłaceniu pewnej kwoty na wycieczkę szkolną – trzeba przyznać, że nawet w obecnym wieku tradycyjne notesy dla dzieci wciąż spełniają ważne zadanie w codziennych zajęciach szkolnych.

 

Notesy ozdobne? Jak najbardziej!

Klasyczne notesy osobiste zazwyczaj są niewielkiego formatu, a kartki zawierające nieraz cenne dla właściciela notatki, numery, adresy czy krótkie wiadomości są chronione grubymi i odpornymi na wiele zniszczeń okładkami. Dzieci i nastolatki, mimo dużego postępu technologicznego, wciąż cenią sobie posiadanie choćby niewielkiego notesu, do którego na szybko będą mogli wpisać krótkie, ale istotne dla nich informacje, jak np. termin spotkań kółka teatralnego czy listę niezbędnych artykułów na zajęcia z plastyki.

Notesy w kropki, paski, z futerkiem, wyciskane albo pozbawione wszelkich ozdób… możliwości jest mnóstwo, a każda z propozycji zachęca do korzystania z niewielkiego zeszytu pełnego niespodzianek, który cieszy się tak praktycznym zastosowaniem. Takie ładne notesy wypełnione ciekawymi dodatkami, karteczkami samoprzylepnymi czy zakładkami często są również pierwszymi pamiętnikami dziewczynek i pozostają dla nich wyjątkowym zeszytem na wiele lat.

 

Notesy do szkoły? Koniecznie!

Warto by zarówno w plecaku szkolnym kilkulatka, jak i młodzieżowym znalazł się notes na drobne notatki, numery telefonów czy krótkie informacje związane z zajęciami szkolnymi. Wśród przeróżnych rodzajów notesów do szkoły dostępnych w ofercie SMYKA można wybrać piękne notesy nawiązujące tematycznie do ulubionych postaci z filmów, wesołych zwierzaków, a nawet popularnych owoców. Oryginalne kształty, kolorowe kartki, pokryte miękkim futerkiem okładki oraz błyszczące pomponiki – te wszystkie dodatki zachęcają dzieci do notowania istotnych rzeczy, co wspomaga m.in. naukę pisania.

 

Ciekawe notesy dla nastolatków

Niewielkie zeszyty, które z łatwością można schować nawet w niewielkiej torebce są niezbędne nie tylko wśród uczniów, ale także nastolatków i dorosłych. Eleganckie notesy z nadrukiem, oprawione w materiał przypominający skórę lub zamykane na gumkę idealnie pasują zarówno na uczelnię jak i firmowe spotkanie, pomagając w segregowaniu, zachowaniu oraz zapamiętaniu istotnych informacji. Notesy w kropki, z wesołymi wzorami, pluszowe, a może w gładkiej oprawce? Które wybierze twoje dziecko?