Nowy rok szkolny 2023/2024

Dla tych, którzy dopiero zaczynają przygodę z nauką...

Skompletuj szkolną wyprawkę już teraz wraz ze smyk.com! W naszej bogatej ofercie artykułów szkolnych znajdziesz wszystko to, co powinno znaleźć w plecaku każdego ucznia – bez względu na to czy rozpoczyna właśnie swoją edukacyjną przygodę, czy wraca do ulubionych kolegów i koleżanek z klasy. Z myślą o najmłodszych, którzy podejmą się nowych wyzwań podczas zajęć w przedszkolu, przygotowaliśmy książeczki z mnóstwem ciekawych zadań oraz zestawy z ćwiczeniami. To doskonały sposób, by zainteresować malucha otaczającym go światem oraz przygotować do dalszego kształcenia. Na smyk.com czekają również podręczniki do klas 1-3, które sprawią, że każdy dzień w szkole zamieni się w wielką przygodę! W naszej ofercie znajdziesz tytuły najpopularniejszych wydawnictw, zestawy wraz z kartami pracy, zeszyty do prac plastycznych i najróżniejsze pomoce szkolne, dzięki którym każdy maluch z łatwością nauczy się pisać, czytać i liczyć!

...I dla tych, którzy zbliżają się już do końca swojej edukacji w szkole

Z myślą o nieco starszych uczniach przygotowaliśmy także książki do nauki w kolejnych klasach szkoły podstawowej oraz podręczniki do liceów, techników i szkół zawodowych. W naszej ofercie czekają tytuły do wszystkich przedmiotów realizowanych w ramach aktualnego planu nauczania, a także najróżniejsze pomoce naukowe, repetytoria i kompendia wiedzy. To doskonały sposób, by przygotować się nie tylko do testów i prac klasowych, ale również egzaminu maturalnego i zawodowego, do których uczniowie podejdą bez najmniejszego stresu. Z myślą o tych, którzy chcą rozwinąć swoje pasje i dowiedzieć się jeszcze więcej z zakresu ulubionych dziedzin, przygotowaliśmy także podręczniki do nauki na poziomie rozszerzonym oraz starannie opracowane atlasy i pełne wiedzy wydawnictwa. Mnóstwo informacji w niezwykle atrakcyjnej formie!

Wyprawka szkolna od A do Z

Na smyk.com znajdziesz również lektury szkolne oraz wszystko to, co powinno znaleźć się w tornistrze każdego ucznia. Przygotowaliśmy artykuły plastyczne i piśmiennicze, piórniki wraz z pełnym wyposażeniem oraz najróżniejsze pomoce edukacyjne, takie jak przybory geometryczne, globusy i mapy. W naszej ofercie czekają także plecaki do szkoły i przydatne na co dzień akcesoria – śniadaniówki, bidony i worki. Aby Wasze wspólne zakupy stały się jeszcze łatwiejsze, na smyk.com znajdziesz gotowe zestawy z pełną wyprawką zarówno dla malucha, jak i starszych uczniów. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy również szkolne przybory z ulubionymi postaciami Twojej pociechy: najsławniejszymi piłkarzami, gwiazdami seriali, a także bohaterami najpopularniejszych bajek i kreskówek. Zobacz, co czeka na Was na smyk.com i skompletuj wyprawkę szkolną!