Vtech, Tut Tut Autka, Cała naprzód! książeczka edukacyjna

Indeks: 6214042

4.4 (2 oceny)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 69,99 zł99,99 zł
Oszczędzasz: 30,00 zł (30%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Interaktywna książeczka dla małych fanów straży pożarnej!

Cała naprzód! to edukacyjna książeczka od marki Vtech. Opisuje przygody dzielnego autka, a do tego posiada ponad 60 melodii! Dla dzieci od 6 do 36 miesięcy.

Poznaj tajemnice straży pożarnej!

Niesamowita zabawka edukacyjna odkrywa przed maluszkiem wielkie tajemnice! Pięć ilustrowanych stron zaprasza na przygodę! Na kolorowych kartach szkrab poznaje zadania i funkcje odważnej straży pożarnej. Feeria barw wzbudza ciekawość oraz zachęca do zabawy. To idealny prezent dla każdego malucha, który jest ciekawy świata.

Ruchome elementy i świecące przyciski to masa zabawy!

Edukacyjna książeczka posiada także ruchome elementy. Kółka i przycisk z nutami aktywują wesołe melodie oraz dźwięki. Spójrz, jaka uśmiechnięta buźka! Naciśnij, a usłyszysz wesołą historię, piosenkę i inne interesujące frazy.

Cała naprzód! od Vtech pozwala rozwijać doświadczenia dotykowe i poznawać otaczający świat. Zabawa ruchomymi elementami oraz przekładanie stron rozwija zdolności motoryczne i koordynację oko-ręka.

Bezpieczeństwo – jesteśmy dla Was

Od lat staramy się spełniać oczekiwania rodziców oraz maluchów. Jesteśmy wdzięczni, że wybieracie nasze elektroniczne zabawki. Każdego dnia staramy się dotrzymywać kroku Waszym maluchom. Sprawdziliśmy każdy szczegół, aby zabawa książeczką była bezpieczna i wspierała rozwój dziecka.

Marka Vtech

Vtech jest największym dostawcą zabawek elektronicznych w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej. Nasz zespół w 11 krajach wyznacza trendy na rynku elektronicznych zabawek edukacyjnych. Marka Vtech zatrudnia specjalistyczną kadrę, wykwalifikowaną do pracy przy tworzeniu zabawek. Zaawansowane technologicznie i bogate w funkcje produkty stanowią uzupełnienie wczesnej edukacji.

Informacje szczegółowe:

  • Wiek: 6-36 miesięcy,
  • Baterie: 2xAAA (w zestawie baterie testowe),
  • Polska wersja językowa.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
2
3
2
1

Średnia ocena

4.5
Ocena ogólna
4.4
Jakość
5.0
Cena
4.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
Ewelina
Recenzja dodana 21.05.2019
Książeczka bardzo dobrze wykonana, nie niszczy się. Dźwięki przyjemne dla ucha, świetna jest opcja regulacji głośności. Mój synek zainteresowany jest książeczką od 4 m-cy. Polecam. Cena pierwotna wysoka, ale w promocji warto kupić.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Ewa
Recenzja dodana 28.07.2018
Książeczka nie ma dużo stron, dziecko w wieku 7 miesięcy radzi sobie z nią i jest zainteresowane. Jest ciekawa zarówno pod względem wizualnym, jak i dźwiękowym (ładne kolorowe obrazki, dużo fraz i melodii/piosenek, kółka się przesuwają). Dobrze wykonana i odporna na zniszczenia. Jest też regulacja głośności i wyłącznik. Cena mogłaby być niższa, ale jest dość porównywalna do innych książeczek tego typu. Polecam!
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4