Fisher-Price, Szczeniaczek Uczniaczek "Poziomy Nauki", zabawka interaktywna

Indeks: 6210544

4.4 (117 ocen)
Napisz recenzję i oceń
Cena: 119,99 zł149,99 zł
Oszczędzasz: 30,00 zł (20%)
Towar w magazynieWysyłamy w: 1 dzień

Szczeniaczek Uczniaczek to najlepszy pomocnik w rozwoju Twojego dziecka. Oprócz interaktywnych funkcji, takich jak nauka pierwszych słów, czy kolorowe światełka, jest miękki i wspaniały do przytulania.

Szczeniaczek od Fisher-Price reaguje na dotyk radosnymi piosenkami i wypowiedziami. Piesek Uczniaczek nauczy ponad 100 pierwszych słów, takich jak: nazwy części ciała, kolory, czy kształty! Szczeniaczek rozumie doskonale, że każde dziecko uczy się w swoim tempie, dlatego ma wbudowaną technologię Poziomy nauki, która umożliwia wybranie poziomu odpowiedniego do etapu rozwoju malucha.

Piesek Uczniaczek Fisher-Price oferuje mnóstwo piosenek, dźwięków i wypowiedzi na każdym z trzech poziomów zabawy. A podświetlane na wiele kolorów serduszko Szczeniaczka pulsuje w rytm odtwarzanej muzyki!

  • Poziom 1 - Odkrywanie - Dziecko naciska łapki, stópkę, serce, nos lub uszko Szczeniaczka i słucha pierwszych słów, kolorów, alfabetu, nazw części ciała i nie tylko!
  • Poziom 2 - Zachęcanie - Na tym poziomie radosne wypowiedzi nagradzają dzieci i zachęcają je do wspólnego liczenia, znajdowania kolorów i pokazywania części ciała!
  • Poziom 3 - Naśladowanie - Wypowiedzi i piosenki do wspólnego śpiewania ze Szczeniaczkiem zachęcają do zabawy z wyobraźnią i odgrywania ról, co pomaga rozbudować zasób słownictwa dziecka!

Cechy zabawki:

  • Ponad 75 piosenek, dźwięków, melodii i wypowiedzi!
  • Łapki, stopa, uszko i podświetlane serduszko Szczeniaczka reagują na dotyk dziecka (w sumie aż 5 różnych funkcji!).
  • Uczy 100 pierwszych słów oraz nazw części ciała, kształtów, liczenia, alfabetu i nie tylko!
  • 3 edukacyjne Poziomy nauki dostosowane do etapu rozwoju dziecka.
  • Naciśnij i przytrzymaj podświetlane serduszko Szczeniaczka, aby posłuchać wszystkich jego piosenek!
  • Pomaga maluszkom ćwiczyć zręczność i pobudza ich rozwijające się zmysły.

Wiek dziecka: od 6 miesiąca życia.

Wymagane baterie: 3xAA (w zestawie baterie testowe o obniżonej pojemności).

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
54
4
58
3
5
2
1

Średnia ocena

4.4
Ocena ogólna
4.4
Jakość
4.5
Cena
4.3

Opinie naszych użytkowników

1 z 12
Kami
Recenzja dodana 12.10.2022
Najlepsza zabawka jaką ma syn , nie rozstaje się z nią . Zabawka rośnie razem z dzieckiem . Najlepszy przyjacie na pierwsze lata dziecka .dziecko dzięki zabawę uczy się słów później kolorów piosenek ...
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Kasia
Recenzja dodana 14.06.2022
Świetna zabawka,jeden z lepszych zakupów,super jakość,duzy wybór piosenek ,uczy i bawi,mamy go od 5 miesiaca,synek bardzo go lubi,Polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Joanna Owczarek
Recenzja dodana 10.09.2018
Recenzja pochodzi z produktu [Fisher-Price, Szczeniaczek Uczniaczek, zabawka interaktywna] Synek pieska dostal w prezencie i jest nim zachwycony świetny do nauki dla dzieci od kilku miesięcy do 2 lat mamy inną wersję pieska ta w koszulce i czary mary z serduszkiem też działa o czym nie wiedzieliśmy dziękujemy za wtajemniczenie
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (1)
Jakość
5
Cena
5
Anna
Recenzja dodana 29.01.2018
Recenzja pochodzi z produktu [Fisher-Price, Szczeniaczek Uczniaczek, zabawka interaktywna] mój synek szczeniaczka zna od 1 miesiąca swojego życia, już od początku ciekawiło Go świecące serduszko, uwielbia melodie, dla niewtajemniczonych, gdy przyciśnie się serduszko dłuższą chwilę to szczeniaczek zagra wszystkie piosenki jednym ciągiem, co daje około 5-7 minut śpiewania bez przerwy :)
Czy opinia była pomocna:Tak (4)Nie (0)
Jakość
5
Cena
4
Magdalena
Recenzja dodana 12.11.2017
Recenzja pochodzi z produktu [Fisher-Price, Szczeniaczek Uczniaczek, zabawka interaktywna] Przez rok moje dziecko juz ma 3 sztuke bo w dwoch poprzednich przestalo dzialac ucho... Zabawka fajna, moje dziecko ja uwielbia.
Czy opinia była pomocna:Tak (2)Nie (0)
Jakość
3
Cena
3
Anna Najmoła
Recenzja dodana 10.03.2016
Recenzja pochodzi z produktu [Fisher-Price, Szczeniaczek Uczniaczek, zabawka interaktywna] Córka skończyła roczek, ma Szczeniaczka od tygodnia i coraz bardziej go lubi :). Przyjemne dźwięki. Duży plus za 2 poziomy głośności.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Patrycja Rutkowska
Recenzja dodana 10.03.2016
Recenzja pochodzi z produktu [Fisher-Price, Szczeniaczek Uczniaczek, zabawka interaktywna] moja chrześnica była zachwycona szczeniaczkiem! Polecam!
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (1)
Jakość
4
Cena
4
Monika Kujawka
Recenzja dodana 09.02.2016
Recenzja pochodzi z produktu [Fisher-Price, Szczeniaczek Uczniaczek, zabawka interaktywna] Zabawka bardzo fajna. Przytulny miś a zarazem zabawka edukacyjna. Polecam, warta swojej ceny.
Czy opinia była pomocna:Tak (1)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Agnieszka Skoczylas
Recenzja dodana 29.01.2016
Recenzja pochodzi z produktu [Fisher-Price, Szczeniaczek Uczniaczek, zabawka interaktywna] Świetna zabawka. Bardzo dobrze zabezpieczona przesyłka. Idealny prezent. Polecam.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4
Małgorzata Zarzycka
Recenzja dodana 30.01.2016
Recenzja pochodzi z produktu [Fisher-Price, Szczeniaczek Uczniaczek, zabawka interaktywna] Uwielbiamy tego pluszaka. Nie tylko mój syn, ale również ja. Gdy Wiktora dopada nuda wystarczy włączyć Szczeniaczka, a jego buzia od razu się uśmiecha.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
4
Cena
4