LEGO City, Pojazd do robót drogowych, 60284

Indeks: 6835705

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Rozruszaj wyobraźnię dziecka i podaruj mu zestaw LEGO City 60284, w którym znajdzie pojazd do robót drogowych z ładowarką i ruchomą łyżką, taczki, pachołki, znak robót drogowych i łopatę. Jest tam też minifigurka robotnika LEGO, więc wiele godzin zabawy gwarantowane.

W tej zabawce 4+ dzieci znajdą łatwe instrukcje budowania i klocek startowy - częściowo ukończoną podstawkę, od której zaczyna się składanie klocków. Mogą też skorzystać z instrukcji Instructions PLUS w aplikacji LEGO Building Instructions - to przewodnik ze wspaniałymi narzędziami do przybliżania i obracania widoku, który bardzo ułatwia łączenie klocków LEGO.

Zestawy LEGO City z superpojazdami pobudzają wyobraźnię pełnymi funkcji zabawkami przedstawiającymi pojazdy, które poruszają się po lądzie, wodzie i w powietrzu. Poznając je, dzieci mogą wymyślać historyjki i scenariusze, które w wesoły i pomysłowy sposób odzwierciedlają prawdziwe życie.

  • Trudno o lepsze wprowadzenie do niezwykłego świata LEGO City. Zestaw idealnie nadaje się dla chłopców i dziewczynek w wieku od 4 lat, zachęcając do kreatywności i niezależnej zabawy opartej o rzeczywiste scenariusze.
  • Zestaw LEGO City Pojazd do robót drogowych (60284) zawiera ładowarkę czołową, taczki, pachołki, znak robót drogowych i łopatę, a także minifigurkę robotnika i figurkę szczura.
  • Dzieci mogą odgrodzić miejsce robót pachołkami i znakiem, a potem bawić się świetnie minifigurką robotnika i figurką szczura oraz napełniać i opróżniać łyżkę ładowarki.
  • Dzięki zestawom LEGO City 4+ dzieci i dorośli mogą odkryć, jak miło jest wspólnie spędzać czas przy budowaniu i zabawie. Specjalne klocki startowe i proste instrukcje pomagają dzieciom zdobywać umiejętności, które przydadzą im się w życiu.
  • Wymiary ciężarówki po zbudowaniu: ok. 8 cm wysokości, 8 cm długości i 6 cm szerokości.
  • W zestawie akcesoria, w tym kask robotnika.
  • Zestaw zawiera zrozumiałe dla czterolatków drukowane instrukcje oraz cyfrowe instrukcje Instructions PLUS dostępne w bezpłatnej aplikacji LEGO Building Instructions, które pomagają początkującym budowniczym zostać mistrzami konstrukcji.
  • Zestawy z serii Superpojazdy LEGO City pomagają dzieciom rozwijać umiejętności praktyczne i pewność siebie za pomocą wypełnionych funkcjami budynków, realistycznych pojazdów i ciekawych postaci, które inspirują do swobodnej i samodzielnej zabawy.
  • Elementy LEGO spełniają wymogi rygorystycznych standardów branżowych, dzięki czemu zawsze do siebie pasują i można je łatwo połączyć i rozdzielić - i tak jest niezmiennie od 1958 roku.
  • Klocki i inne elementy zestawów LEGO City są zrzucane, podgrzewane, zgniatane, skręcane i badane na wiele innych sposobów. Dzięki temu możesz mieć pewność, że wszystkie zabawki do budowania spełniają surowe światowe standardy bezpieczeństwa.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję
5
4
4
3
2
1

Średnia ocena

5.0
Ocena ogólna
5.0
Jakość
5.0
Cena
5.0

Opinie naszych użytkowników

1 z 1
anusia77
Recenzja dodana 04.06.2022
Fajny mały zestaw dla wielbicieli maszyn budowlanych i innych zestawów Lego city. Dodatkowym atutem, który cieszy dziecko jest zwierzątko. Lego to świetna zabawa.
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Beata
Recenzja dodana 27.04.2022
Zestaw dający wiele możliwości. Otwierana kabina pojazdu i odchylany pojemnik sprawiają dziecku wiele radości z zabawy. Do tego mini taczka z łopatą są strzałem w dziesiątkę dla małego budowlańca. Polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Izabela
Recenzja dodana 24.04.2022
Mały zestaw duża radość:) polecam, lego jak zwykle nas nie zawiodło.. jakość, pomysł i super klocki
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5
Panda 11
Recenzja dodana 29.07.2021
Lego city to jedne z najbardziej rozwijających mózg dziecka podczas ich składania dziecko przy składaniu ich nie dość że ma zajęcia i zabawę to jescze myśli jak to wszystko zlozyc, jestm bardzo zadowolona i polecam
Czy opinia była pomocna:Tak (0)Nie (0)
Jakość
5
Cena
5