Learning Resources, 1-2-3 Build It!, Pojazdy, Rakieta, Pociąg, Helikopter, zestaw konstrukcyjny

Indeks: 6926323

Napisz recenzję i oceń
Cena: 174,99 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 1 dzień

Nauka przez zabawę!

Learning Resources® to producent bezpiecznych, edukacyjnych i innowacyjnych zabawek, którym zaufali rodzice i nauczyciele na całym świecie. Zabawki Learning Resources® są zaprojektowane tak, aby pomóc dzieciom w zdobywaniu kluczowych umiejętności edukacyjnych i przygotowaniu się na podbój świata!

Zestaw konstrukcyjny, dzięki któremu Twoje dziecko zbuduje aż trzy różne pojazdy: rakietę, pociąg lub helikopter. Duże części są idealne dla małych rączek dziecka. Łatwe w montażu elementy, pozwolą dzieciom samodzielnie budować i przebudowywać. Wystarczy tylko odrobina wyobraźni, a dzieci już wybierają się w podróż do odległych miejsc. Pociągiem popędzą w kierunku stacji, helikopterem uniosą się nad wymyślonym miasteczkiem, a rakietę wystrzelą w odległą galaktykę.

Każdy pojazd może również posłużyć do rozszerzania zakresu słownictwa. Dzieci poznają nie tylko takie słowa jak pociąg, helikopter czy rakieta, ale również nazwy części od kół po śmigło. Zestaw konstrukcyjny rozwija umiejętności motoryczne i pozwala zrozumieć wczesną koncepcję działania pojazdów poprzez praktyczne budowanie.

1-2-3 Build It! Zestawy STEM dla najmłodszych!

Zestawy zabawek konstrukcyjnych z serii 1-2-3 Build it! pobudzają wyobraźnię i wprowadzają w świat małej inżynierii i mechaniki. Precyzyjne mechanizmy zaciekawią każde dziecko, pobudzą umysł do pracy oraz pozwolą nabyć nowe umiejętności takie jak logiczne myślenie, rozwiązywanie problemów oraz kreatywność.

Wszystkim zestawom zabawek przyświeca idea STEM, która łączy w sobie cztery dziedziny: naukę, technologię, inżynierię i matematykę. Oznacza to, że twój młody naukowiec nauczy się budowania oraz rozwinie wiedzę z zakresu nauk ścisłych.

Wszystkie zestawy 1-2-3 Bulid It! dostępne w ofercie, można ze sobą łączyć, dzięki czemu konstrukcje wymyślone przez dzieci będą jeszcze bardziej szalone.

Szczegółowe informacje o produkcie:

  • Zestaw konstrukcyjny do samodzielnego złożenia, dla najmłodszych.
  • Wprowadza do wstępnej inżynierii i mechaniki.
  • Trzy pojazdy w jednym zestawie.
  • Zawiera 17 elementów: śmigło, korpus, skrzydła rakiety, podstawę pociągu, 6 kół, figurkę kierowcy itp.
  • Elementy łączą się na zatrzask tworząc: rakietę, pociąg lub helikopter.
  • Zestaw wykonany z przyjaznego w dotyku, odpornego na pleśń plastiku.
  • Wszystkie zestawy 1-2-3 Bulid It!, dostępne w ofercie, można ze sobą łączyć.
  • Kategoria wiekowa: 2+.
  • Wymiary opakowania: 10,5x23x25 cm.
  • Sposób konserwacji: zachowaj czystość. W razie potrzeby wytrzyj wilgotną szmatką.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu