Hauck, bramka zabezpieczająca, Autoclose N Stop 2, biała

Indeks: 6572030

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny
Dodaj do schowka

 

Ta metalowa bramka zabezpieczająca jest szczególnie przydatna, gdyż zamyka się automatycznie z obu stron dzięki magnetycznemu zamkowi. Barierkę do drzwi i schodów można stosować do przejść o szerokości 75–80 cm. Jeśli chcesz zabezpieczyć przed dziećmi szersze przejście, możesz nabyć dostępne oddzielnie elementy przedłużające 9 cm i 21 cm, a także elementy Y-Spindle do okrągłych balustrad schodowych. Z każdej strony barierki można zastosować jedno rozszerzenie + element Y-Spindle, co umożliwia zamocowanie maksymalnie dwóch elementów.

Montaż barierki jest bardzo łatwy. Mocuje się ją między drzwiami lub schodami za pomocą śrub mocujących, które działają pod naciskiem. Dzięki zastosowaniu tego systemu instalacyjnego, wiercenie nie jest konieczne i unika się irytujących otworów w ścianie. Drzwiczki barierki mogą być otwarte jedną ręką przez dorosłego, pozostawiając drugą rękę dla Twojego dziecka. Po zwolnieniu drzwi, zamykają się one automatycznie. Ze względów zabezpieczająca, zielone i czerwone wskaźniki na zamku pokazują, czy drzwi zostały prawidłowo zamknięte. Dzięki mechanizmowi podwójnego zamykania z pociągnięciem i podniesieniem, dzieci nie mogą otworzyć drzwiczek. Korzystając z osobno dostępnych elementów przedłużających 9 cm i/lub 21 cm, barierki można użyć do przejść o szerokości do 122 cm.

Możliwe są następujące miary i kombinacje:

  • 75 - 80 cm = tylko bramka zabezpieczająca 84 - 89 cm = bramka zabezpieczająca + osobne rozszerzenie 9 cm
  • 93 - 98 cm = bramka zabezpieczająca + osobne rozszerzenie 9 cm + osobne rozszerzenie 9 cm
  • 96 - 101 cm = bramka zabezpieczająca + osobne rozszerzenie 21 cm
  • 105 - 110 cm = bramka zabezpieczająca + osobne rozszerzenie 9 cm + osobne rozszerzenie 21 cm
  • 117-122 cm = bramka zabezpieczająca + osobne rozszerzenie 21 cm + osobne rozszerzenie 21 cm

Uwaga: Ten produkt to samoregulująca się bramka zabezpieczająca, tzn. przechylenie części bocznej jest korygowane przez dokręcenie śrub mocujących w ramie, umożliwiając w ten sposób bezpieczne ustawienie i równoległe mocowanie części bocznych w obszarze mechanizmu zamykającego.

SKU 

6572030

Producent

Hauck

Marka

Hauck

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu