Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Kolor

Dostępność

Bramki

Znaleziono: 99 produktów

 

Bramki

 

 

Zadbaj o bezpieczeństwo Twojego malucha w Waszym domu i ciesz się jego każdym odważnie postawionym krokiem! Na smyk.com znajdziesz zabezpieczające bramki na schody, dzięki którym Twój raczkujący lub uczący się właśnie chodzić maluch nie wybierze się tam, gdzie nie powinien. Barierki ochronne umożliwią Ci zabezpieczenie wejścia na schody lub do pomieszczeń, gdzie znajdują się niebezpieczne dla dziecka przedmioty.

 

Na smyk.com znajdziesz najróżniejsze bramki zabezpieczające na schody – zarówno takie, które wymagają montażu na kołki, jak i takie, które możesz zamontować bez użycia narzędzi i ingerowania w ścianę. To naprawdę prostsze niż myślisz.

 

W naszej ofercie czekają na Ciebie również bramki zabezpieczające kominek. W jesienne i zimowe wieczory nie musisz zatem obawiać się, że Twój coraz śmielej przemieszczający się smyk niechcący się poparzy. W SMYKU znajdziesz też bramki na schody – zarówno jeśli chodzi o te znajdujące się wewnątrz domu, jak i te na zewnątrz. Taka bramka zabezpieczająca na schody pozwoli Ci przestać obawiać się, że chwila nieuwagi może skończyć się niebezpiecznym upadkiem. Potrzebna bramka zabezpieczająca wyjście z bezpiecznego pokoju dziecięcego lub na werandę? Zajrzyj na smyk. com i wybierz rozwiązanie odpowiadające Waszym indywidualnym potrzebom! Znajdziesz tu bramki z różnych tworzyw – począwszy od drewnianych aż po metalowe. Przekonaj się, że odpowiednio dobrana bramka dla dzieci może idealnie wkomponowywać się w styl Waszego mieszkania. Ani się obejrzysz, a Twój smyk będzie na tyle duży, że zabezpieczenie to okaże się zbędne – wtedy po prostym demontażu przekonasz się, że po bramce nie został żaden szpecący ściany, ościeżnice czy balustrady ślad.

 

Na smyk.com znajdziesz również elementy umożliwiające rozszerzenie bramki oraz dodatkowe oraz dodatkowe akcesoria mocujące, dzięki którym bez trudu zamontujesz barierkę w odpowiednim miejscu.