Bourjois, Twist up, mascara The Volume black balm, 8 ml

Indeks: 6031368

Napisz recenzję i oceń
Produkt niedostępny

Spektakularna efektywność od pierwszego ruchu. Efekt zalotki i momentalne podkręcenie uzyskasz tylko dzięki Bourjois, Mascara Twist Up The Volume, Tusz do rzęs. Szczoteczka Uplift, jest dopasowana do 15 stref malowania - dwa wymiary podkręcenia - dwie wersje jednej szczoteczki!. Rzęsy są wyraźnie dłuższe i pogrubione. Innowacyjny mechanizm pozwala malować w dwóch pozycjach, dzięki którym osiągniesz dwa cele – wydłużenie i pogrubienie! Nienaganny wygląd nawet do 24 godzin, nie spływa, nie kruszy się, odpowiedni na każdą pogodę.

  • Twist 1 - Wydłużenie rzęsa po rzęsie: Szczoteczka równomiernie rozprowadza produkt po wszystkich włoskach na całej ich długości. Sieć separujących włókien zapewnia idealne rozdzielenie.
  • Twist 2 - Ekstremalna objętość: Przekręć końcówkę twist a szczoteczka skróci się i zagęści, dzięki czemu uda Ci się zbudować super objętość bez grudek.

Zdefiniowana długość i duża objętość, dzięki szczoteczce 2 w 1, którą możesz odpowiednio dostosować. Gładka konsystencja produktu pozwala na wielokrotne nakładanie produktu, dodatkowo włókna szczoteczki są zamknięte, Twoje rzęsy są pogrubiane i podkreślane. Głęboko czarna formuła zapewnia pełne pokrycie i niezwykłe pogrubienie każdej rzęsy z osobna. Idealny produkt dla każdej kobiety.

Cechy produktu:

  • Rodzaj: tusz do rzęs
  • Typ: pogrubiająca
  • Kolor modelu: czarny
  • Cechy: formuła nie zawiera parabenów, szeroko rozstawione włókna włosów szczoteczki, trwałość nawet 24 godziny
  • Pojemność: 8 ml

Bourjois to marka kosmetyków do makijażu istniejąca od 1863 roku. Ich motto: "Piękno jest zabawą" zachęca do czerpania radości z szerokiej oferty kolorów. Zasłynęli kultowym już, specjalnie wypiekanym, różem do policzków. W swojej ofercie posiadają szeroki wachlarz kosmetyków wciąż rozwijając i szlifując nowe technologie.

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu