Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

więcej

Kolor

Rozmiar

Dostępność

Poduszki do karmienia

Znaleziono: 151 produktów

Poduszki do karmienia

 

Doskonale wiemy, że bycie młodą mamą to wymagające zadanie. Dlatego na smyk.com, znajdziesz poduszki do karmienia, dzięki którym codzienna opieka nad twoją pociechą stanie się łatwiejsza, a ty zyskasz chwilę odpoczynku. W tej kategorii znajdziesz poduszki, mufki i rogale do karmienia wykonane z odpowiednich materiałów oraz zawierające specjalne wypełnienie, które dba o ułożenie dziecka podczas karmienia piersią a tobie zapewnia większy komfort. Kompletując wyprawkę dla noworodka i akcesoria, które przydadzą ci się po porodzie – sprawdź, które z naszych propozycji poduszek do karmienia piersią lub butelką mogą okazać się niezastąpione jeszcze zanim twoje maleństwo pojawi się na świecie. Wśród dostępnych modeli nie brakuje takich, które pozwolą na komfortowy wypoczynek. Zwłaszcza kiedy pokaźnych rozmiarów brzuszek utrudnia ci znalezienie wygodnej pozycji. Wypróbuj poduszkę do karmienia, która świetnie sprawdzi się również jako wsparcie leżącej pozycji bocznej i pomagają odciążyć kręgosłup. Przekonaj się, że uniwersalne zastosowanie takiej poduszki ,sprawia, że to must-have każdej młodej mamy!

 

Na smyk.com znajdziesz ofertę poduszek do karmienia Motherhood oraz wielu innych producentów. Oferujemy modele w różnych wielkościach oraz kształtach, tak by umożliwić ci wybór najlepszego rozwiązania. Na przykład dzięki popularnej poduszce do karmienia typu rogal możesz odciążyć nie tylko ręce i ramiona ale i szyję. Wystarczy założyć taki rogalik na wysokości pasa (tak by jego końce były z tyłu), ułożyć maleństwo wygodnie i... odprężyć się. Mięśnie i kręgosłup będą Ci wdzięczne! Jeśli zauważyłaś, że karmisz dziecko jedną piersią zdecydowanie częściej (np. prawą, bo tak Ci łatwiej jako praworęcznej osobie) – również wypróbuj poduszkę rogalik. Sprawi on, że karmienie rzadziej podawaną piersią będzie wygodniejsze.

 

Jeśli karmicie swoją pociechę butelką – o zaletach takiej podusi może przekonać się również tata, babcia lub starsze rodzeństwo maluszka. Z kolei poduszka do karmienia na rękę (czyli mufka) zakładana jest na przedramię, dzięki czemu powstaje wygodne i bezpieczne miejsce na główkę dziecka. Mufka umożliwia pozycję, zapewniającą bliskość, która tak bardzo jest wam teraz potrzebna!