Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Cena

pokaż

Wiek

Kolor

Dostępność

Laktatory i akcesoria

Znaleziono: 80 produktów

Laktatory i akcesoria

 

Na smyk.com znajdziesz laktatory  i akcesoria, które zostały stworzone z myślą o komforcie malucha i wygodzie jego mamy. W naszej bogatej ofercie czekają na ciebie latatory elektryczne i ręczne oraz wszelkie dodatkowe artykuły takie jak: nakładki masujące, muszle laktacyjne, lejki i wiele, wiele więcej. Zobacz, co przygotowaliśmy w tej kategorii i zyskaj więcej czasu dla swojej pociechy!

 

Najlepsze laktatory w ofercie smyk.com

 

W ofercie smyk.com znajdziesz szeroką gamę laktatorów – w tym m.in. laktatory Modela, Avent, Canpol Babies i wielu innych producentów. Dołożyliśmy wszelkich starań, by wśród propozycji nie zabrakło marek, które od lat cieszą się największym zaufaniem i uznaniem mam. Wszystkie oferowane laktatory mają  dokładne opisy i opatrzone są zdjęciami, tak by wybór modelu odpowiadającego twoim potrzebom był możliwie prosty.

 

Czekają na ciebie zarówno manualne modele, jak i laktatory elektryczne, które w komfortowy sposób pomogą się odprowadzać pokarm dla twojej pociechy. Wykonane z wysokiej jakości, starannie wyselekcjonowanych materiałów – oferują nie tylko większy komfort dla ciebie, ale także bezpieczeństwo dla malucha. Przekonaj się, że zarówno laktatory ręczne, jak i elektryczne zostały zaprojektowane tak, by ich montaż, demontaż oraz utrzymywanie w czystości były prostsze niż myślisz!

 

Laktatory elektryczne i manualne - wybierz najlepiej

 

W poszukiwaniu laktatora idealnego, zapoznaj się z zaletami zarówno tych elektrycznych jak i manualnych. Podczas, gdy jedne mamy wolą laktatory ręczne, inne zdecydowanie wolą te elektryczne. Wszystko zależy od indywidualnych potrzeb. Laktatory ręczne są z reguły tańsze, a młode mamy często mogą zapoznać się z ich budową i funkcjami już w szpitalu. Laktatory elektryczne podczas stosowania wymagają mniej wysiłku ze strony mamy i posiadają kilka trybów pracy (ssania). Na smyk.com znajdziesz również cały szereg akcesoriów, które pomogą Ci zadbać o jeszcze większy komfort i wsparcie w naturalnym karmieniu maleństwa: muszle laktacyjne, lejki, zbiorniki na pokarm i wiele innych. Sprawdź, co przygotowaliśmy na smyk.com!