Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Rozmiar

Marka

więcej

Cena

pokaż

Seria

więcej

Kolor

Wymiary

więcej

Dostępność

Poduszki

Znaleziono: 177 produktów

Poduszka ciążowa – z myślą o wypoczynku przyszłej mamy

Wiele przyszłych mam skarży się na bóle kręgosłupa w ciąży. Z pomocą przychodzi poduszka ciążowa do spania. Dzięki optymalnej konstrukcji poduszka zapewnia wygodne wsparcie zarówno podczas wypoczynku, jak i później – w czasie karmienia niemowlęcia. Na smyk.com znajdziesz poduszki dla kobiet w ciąży, dostępne w różnych wzorach, kształtach i kolorach. Akcesoria zostały wykonane z wysokiej jakości, miękkich materiałów, dzięki czemu mogą zapewnić komfortowy relaks oraz odpowiednie wsparcie ciała kobiety. Po porodzie model sprawdzi się nie tylko jako poduszka do karmienia, ale również jako przytulanka lub podpórka dla siadających dzieci.

Wygodna poduszka do karmienia i wypoczynku

Szczególnym zainteresowaniem przyszłych mam cieszą się poduszki z kolekcji Motherhood. Poduszka do karmienia Motherhood w kształcie litery C zapewnia właściwe podparcie całego ciała, tak ważne dla każdej kobiety w ciąży. Poduszka ciążowa C doskonale się dopasowuje, co przekłada się na komfortowy sen i odpoczynek. Dwukomorowa konstrukcja ułatwia znalezienie optymalnej pozycji do snu, ale też zapewnia właściwe wsparcie podczas karmienia piersią.

Poduszka ciążowa U pozwala natomiast przyszłej mamie na swobodne przekręcanie się z boku na bok, bez konieczności jej przekładania. Dzięki specjalnemu wyprofilowaniu nogi, biodra, kręgosłup i kark układają się w jednej linii, co zapewnia optymalną pozycję dla pleców i rosnącego brzuszka.

Poduszka ciążowa – zaprojektowana dla Twojego komfortu

Ergonomiczna konstrukcja sprawia, że poduszka ciążowa- rogal pomaga w wypoczynku zarówno mamy, jak i rozwijającego się maluszka. Odpowiednie wypełnienie sprawia, że produkt dopasowuje się do krzywizn ciała i stabilizuje je. Po użyciu elastyczny materiał wraca do swojego pierwotnego kształtu, dzięki czemu w poduszce nie powstają wgniecenia i zagłębienia. Poduszka ciążowa jest bardzo lekka, co pozwoli Ci bez problemu zabrać ją ze sobą w podróż. Korzystanie z poduszki ciążowej przyniesie Ci wiele korzyści. Nie czekaj więc i wybierz model odpowiedni dla Ciebie!