Filtruj:

Pieluchy tetrowe

Znaleziono: 44 produkty

Pieluchy tetrowe – niezbędne w wyprawce noworodka

Pieluszki tetrowe są doskonale znane świeżo upieczonym rodzicom już od kilku pokoleń. To niezbędne wyposażenie wyprawki noworodka. Wykorzystasz je nie tylko do przewijania dziecka, ale także do wielu innych celów.

W asortymencie sklepu smyk.com znajdziesz miękkie i miłe w dotyku tetrowe pieluchy w różnych wzorach i kolorach, przeznaczone dla dziewczynek i chłopców. Pieluszki zostały uszyte z wysokogatunkowej bawełnianej tetry, co przekłada się na wyższy komfort użytkowania. Proponujemy klasyczne białe pieluszki z tetry oraz wersje w urocze wzorki. Możesz wybrać pieluchy sprzedawane pojedynczo lub pakowane w zestawy.

Miękkie i chłonne pieluchy tetrowe

Pielucha tetrowa jest wykonywana z tetry, czyli tkaniny bawełnianej o dużej gramaturze. Dzięki temu posiada ona wszystkie zalety, jakimi charakteryzuje się naturalna bawełna. Cechuje się znakomitą chłonnością, miękkością i odpornością na wysokie temperatury. Możesz ją wyprać w pralce i wyprasować, bez obaw o utratę właściwości materiału. Pieluszka z tetry jest również przewiewna i oddychająca oraz szybko wysycha, co sprawia, że jest gotowa do użycia w krótkim czasie po upraniu. Odpowiednio złożona tetra jest cienka, co wpływa na wygodę dziecka.

Pieluszka tetrowa – nie tylko do przewijania

Poza swą podstawową funkcją, czyli przewijaniem, pieluchy tetrowe sprawdzą się w wielu innych zastosowaniach. Możesz je wykorzystać do wycierania buzi dziecka oraz ochrony ubrania bądź pościeli. Tetrowa pieluszka posłuży także jako miękka przytulanka podczas snu pociechy lub lekki i przewiewny kocyk w czasie letnich spacerów.

Dzięki wysokiej chłonności pieluszka tetrowa może być stosowana nawet w kąpieli – użyj jej jako myjki albo zawiń w nią dziecko wkładane do wanienki, dzięki czemu maluszek może poczuć się pewniej i bezpieczniej. Tetra nadaje się też do delikatnego wycierania wrażliwej dziecięcej skóry po kąpieli. Pieluchy tetrowe sprawdzą się ponadto jako osłonka przeciwsłoneczna w samochodzie, a nawet moskitiera.

Zaufaj doświadczeniu kilku pokoleń mam i wybierz pieluchy z tetry dla swojego dziecka. To ekologiczny, niedrogi i przede wszystkim praktyczny produkt, którego nie powinno zabraknąć w dziecięcej wyprawce.