Filtruj:

Pieluchy ekologiczne

Znaleziono: 62 produkty

Pieluchy ekologiczne — zadbaj o środowisko!

W naszej ofercie znajdują się przeróżne pieluchy dla dzieci — są to zarówno modele jednorazowe, jak i wielorazowe. Ta kategoria obejmuje wyłącznie ekologiczne pieluchy, czyli wielorazowe oraz te, które są pozbawione szkodliwych dla środowiska materiałów.

Ekologiczne pieluchy to sposób na zadbanie o środowisko. Pozwalają ograniczyć ilość wytwarzanych odpadów do minimum oraz uniknąć tych substancji i materiałów, które mogą środowisku szkodzić. Dodatkowo wielorazowe pieluszki ekologiczne to tańsze rozwiązanie, niż te jednorazowe. Nie ma potrzeby kupowania ciągle nowych pieluch, zatem wydatki ulegają znacznemu obniżeniu. W przypadku większych rodzin z pewnością ta różnica zostanie zauważona!

Ekologiczne pieluszki, czyli jakie?

Z jakich materiałów wykonuje się ekologiczne pieluszki? Tak naprawdę — przeróżnych! Może to być np. mikrofibra, która świetnie sprawdzi się u malucha z delikatną i wrażliwą skórą. Jest przyjemna w dotyku, miękka i łatwo dopasowuje się do sylwetki.

Innym materiałem jest bambus, który posiada właściwości przeciwgrzybicze i antybakteryjne. W letnie dni zapewni przyjemne uczucie chłodu. To materiał w 100% biodegradowalny! Ekologiczne pieluszki mogą być wykonane również z poliesteru laminowanego. Zastosowanie specjalnej membrany o mikroporowatej strukturze, gwarantuje materiałowi oddychalność. Materiał ten jest również przyjemny w dotyku i wygodny dla dziecka. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi pieluszkami dostępnymi w naszej ofercie, propozycji jest sporo!