Filtruj:

Oliwki, olejki

Znaleziono: 34 produkty

Oliwka dla dzieci – warto ją mieć!

Oliwki dla dzieci dostępne są w wielu interesujących wersjach. Zasadniczo skład takiego preparatu powinien jednak opierać się na olejach – zarówno mineralnych, jak i naturalnych. Z uwagi na łagodne działanie i cenne właściwości, oliwki dla niemowląt stosuje się już od pierwszych dni życia. Przy wyborze odpowiedniego produktu warto jednak zadbać o to, by taka informacja znalazła się na opakowaniu. Wówczas będziesz mieć pewność, że naprawdę jest to bezpieczne rozwiązanie.

W jaki sposób mają działać tego typu olejki? Przede wszystkim ich zadaniem jest nawilżenie skóry, a także jej zabezpieczenie. Warto bowiem wiedzieć, że dobra oliwka, pomimo swojej tłustej konsystencji – nie powinna natłuszczać skóry dziecka.

Można więc stosować ją również na twarz.

Oliwka o szerokim zastosowaniu – do masażu i kąpieli!

Olejki dla dzieci sprawdzają się m.in. podczas kąpieli. Możesz dodać kilka kropel do wody lub po wykąpaniu dziecka – wysmarować jego skórę. Masaż może okazać się równie ciekawym zastosowaniem. To dobra forma relaksu, która dodatkowo może ułatwić dziecku zasypianie. Olejki dla niemowląt są niebywale uniwersalnym i jednocześnie bezpiecznym rozwiązaniem.

Jeśli skóra malucha ma skłonności do wszelkich podrażnień i reakcji alergicznych, warto zwracać uwagę wyłącznie na naturalne olejki dla niemowląt, które nie zawierają żadnych substancji i składników, które mogłyby być szkodliwe. Sprawdź oliwki dla dzieci, które są dostępne w naszej ofercie i wybierz produkt dla swojego dziecka!