Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Wiek

więcej

Płeć

Marka

więcej

Licencja

Gramatura [g]

pokaż

Pojemność [ml]

pokaż

Cena

pokaż

Seria

Dostępność

Kremy z filtrem

Znaleziono: 37 produktów

Krem na słońce dla dziecka – dlaczego jest tak istotny?

Kremy z filtrem najczęściej towarzyszą nam podczas upalnych dni, w tym przede wszystkim na wyjazdach. Okazuje się jednak, że ochrona przeciwsłoneczna może nieść za sobą wiele korzyści również na co dzień. Ma szczególne znaczenie dla dzieci, których skóra jest wrażliwa i podatna na wszelkie podrażnienia.

W tej kategorii znajdują się kremy przeciwsłoneczne dla niemowląt i dzieci, które można stosować już od 1. dnia życia. Alternatywą dla takiego produktu jest spray przeciwsłoneczny dla dzieci. Jego aplikacja jest nieco prostsza, zwłaszcza na plaży czy na mieście, gdy warunki niekoniecznie sprzyjają smarowaniu skóry. Należy bowiem pamiętać, że dla skutecznej ochrony krem na słońce dla dzieci trzeba regularnie reaplikować.

Zakup odpowiedni krem SPF i stosuj go prawidłowo!

Wybierając odpowiedni krem przeciwsłoneczny dla niemowląt, warto zwracać uwagę przede wszystkim na jego wysokość ochrony przed promieniowaniem UVB i UVA. Najwyższą ochronę zapewniają kremy z filtrem dla dzieci z faktorem 30 i 50.

Kremy z filtrem dla niemowląt i dzieci mogą posiadać różne konsystencje. Niektóre są gęstsze, inne płynniejsze. W naszej ofercie znajdziesz również wodoodporne kremy przeciwsłoneczne dla dzieci, które świetnie sprawdzą się np. na basenie, na plaży, czy podczas jakichkolwiek czynności, które męczą i powodują pocenie. Klasyczny krem pod wpływem wody szybko spłynie i straci swoją ochronę. Wodoodporny krem przeciwsłoneczny dla niemowląt jest tutaj lepszym rozwiązaniem. Tego rodzaju preparaty również czekają w naszej ofercie.