Filtruj:

Komary i kleszcze

Znaleziono: 25 produktów

Preparaty na kleszcze i komary – zaopatrz się w odpowiednią ochronę!

Ukąszenia komarów i kleszczy nie są niczym przyjemnym, zwłaszcza dla najmłodszych. Aby im zapobiec, warto zaopatrzyć się w odpowiednie preparaty na kleszcze dla dzieci, które dzięki odpowiednim substancjom, odstraszają owady. Komary najchętniej atakują latem, a ich ogromne skupiska występują najczęściej w pobliżu zbiorników wodnych. Z tego też względu preparaty na komary dla dzieci sprawdzą się najlepiej w okresie wiosenno-letnim, również podczas wyjazdów.

W naszej ofercie znajdują się różnego rodzaju preparaty na komary i kleszcze dla dzieci. To zarówno produkty w formie emulsji, sprayów, jak i balsamów, płynów, czy nawet naklejek. Oprócz tego, w tej kategorii znajdziesz również produkty, które koją i łagodzą miejsca po ukąszeniach. Nadmierne swędzenie i dyskomfort to uciążliwe objawy, które im towarzyszą. Wybierz skuteczny preparat na kleszcze dla dzieci z naszej oferty!

Udane wakacje z odpowiednim zabezpieczeniem – spray, który odstrasza owady

Preparaty na komary i kleszcze dla dzieci sprawiają, że maluch staje się dla owadów „niewidzialny”. Pozwalają zapobiec wszczepienia się insekta w skórę dziecka.

Każdy środek na kleszcze dla dzieci różni się nieco swoim składem, przy czym największą popularnością cieszą się prawdopodobnie środki zawierające substancję o nazwie DEET. Każdy spray na kleszcze dla dzieci najlepiej użyć bezpośrednio przed wyjściem z domu, zwłaszcza jeśli jest to np. wycieczka do lasu. W zależności od konkretnego produktu, może on zapewniać ochronę do kilku godzin. Po upływie wskazanego przez producenta czasu zaleca się powtórzyć aplikację. Zakup spray na komary i kleszcze dla dzieci oraz spraw, by wakacje były bezpieczne!