Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Płeć

Cena

pokaż

Wiek

Kolor

Dostępność

Nianie elektroniczne

Znaleziono: 53 produkty

Nianie elektroniczne

 

Bezpieczeństwo twojej pociechy to podstawa. Zadbaj o nie wraz ze smyk.com nie tylko podczas snu malucha, ale także jego zabawy! W naszej ofercie znajdziesz nianie elektroniczne, dzięki którym możesz mieć pełną kontrolę nad tym, co dzieje się w innym pomieszczeniu. Przenośne systemy monitoringu oparte o bezprzewodową technologię cyfrową, działają w zakresie do kilkuset metrów, dzięki czemu usłyszysz, gdy maluch przebudzi się – nawet gdy jesteś w innym pokoju. Elektroniczna niania z kamerą lub bez, to  wspaniały pomysł na prezent z okazji baby shower lub pierwszej wizyty u nowego członka rodziny.

 

Niania elektroniczna z kamerą – niezawodna pomoc

 

W tej kategorii przygotowaliśmy jedno- i dwukierunkowe nianie elektroniczne, które umożliwiają monitorowanie tego, co dzieje się w pokoju maluszka lub mówienie do niego, kiedy się obudzi. Niania elektroniczna obsługuje odpowiednie częstotliwości, co eliminuje ewentualne zakłócenia emitowane przez inne urządzenia znajdujące się w domu. Co ważne, nie musisz się obawiać o emisję szkodliwych dla maleństwa fal. Niania elektroniczna to urządzenie, które nie wytwarza żadnego groźnego promieniowania.

 

Jakie inne funkcje może mieć elektroniczna niania? Wszystko zależy od rodzaju urządzenia. Wybrane modele posiadają funkcje: kołysanki, lampki nocnej, zegara, termometru mierzącego temperaturę powietrza w pokoju oraz pagera (umożliwia zlokalizowanie nadajnika rodzica). Coraz większą popularnością wśród rodziców cieszy niania elektroniczna z monitorem oddechu.

 

Niania z kamerką lub bez – idealny prezent z okazji narodzin maleństwa

 

Zastanawiasz się, co kupić świeżo upieczonym rodzicom? Elektroniczna niania z czujnikiem ruchu lub po prostu kamerka do łóżeczka to upominek, który z pewnością warto wziąć pod uwagę! Zwłaszcza, że ceny tych wysokiej jakości urządzeń mogą okazać się dużo niższe niż myślisz. W przypadku droższych modeli – wystarczy rozważyć składkę wśród krewnych lub przyjaciół. Elektroniczna niania to wsparcie, które z pewnością przyda się młodym rodzicom. Sprawdź naszą ofertę niań elektronicznych i wybierz model idealny!