VTech, niania elektroniczna audio, DM1211

Indeks: 6642783

Napisz recenzję i oceń
Cena: 219,00 zł
Towar u dostawcyWysyłamy w: 2 dni

VTech DM1211 niania audio z zasięgiem do 460m i kołysankami

Mieszkasz w domu a może w dużym mieszkaniu? Zostaw włączony nadajnik przy dziecku a odbiornik zabierz ze sobą. Możesz teraz spokojnie zająć się innymi czynnościami w drugim pomieszczeniu a nawet w ogrodzie. Dzięki niani elektronicznej audio VTech DM1211 zawsze usłyszysz, gdy Twój Maluszek płaczem zakomunikuje, że potrzebuje Twojej obecności - nawet z dużej odległości.

Zasięg do 460m
Zwiększony zasięg. Możesz spokojnie wyjść do ogrodu i słyszeć dokładnie co dzieje się w pokoju Maluszka. Niania DM1211 działa nawet do 460m na zewnątrz budynków i do 75m wewnątrz budynków (w zależności od przeszkód na drodze sygnału).

Cyfrowa technologia Dect
Brak szumów. Dzięki zastosowanej technologii DECT transmisja dźwięku jest bezpieczna i wolna od zakłóceń.

5 uspokajających melodii
Spokojne dziecko. Spokojne melodie pozwolą na wyciszenie dziecka i łatwiejsze odpłynięcie w krainę snów.

Dwukierunkowa komunikacja
Uspokój dziecko swoim głosem. Dzięki dwukierunkowej komunikacji – tzw. funkcji Talk-Back nie tylko usłyszysz swoje dziecko ale będziesz mogła do niego mówić. Twoje „Już idę do Ciebie Kochanie” sprawi, że Twoje Maleństwo poczuje się bezpiecznie.

Wskaźnik temperatury
Właściwa temperatura otoczenia to dobry sen. Na wyświetlaczu odbiornika stale widać temperaturę panującą w pokoju dziecka. Dzięki tej informacji będziesz mogła odpowiednio zareagować – uchylić okno lub przynieść dodatkowy kocyk.

Delikatna lampka
Łatwa orientacja w nocy. Zapalenie w nocy ostrej lampki może spowodować wybudzenie się dziecka ze snu i oznaczać bezsenną noc. Dzięki delikatnej lampce łatwo zorientujesz się w nocy, gdzie znajduje się urządzenie. Bez zapalania światła.

Klips do paska
Wolne ręce. Praktyczny zaczep dzięki któremu łatwo przymocujesz odbiornik do paska lub spodni.

Regulacja głośności
5-stopniowy wskaźniki poziomu dźwięku. Dzięki diodom na wyświetlaczu wiesz, czy dźwięki dochodzące z pokoju dziecka oznaczają, że możesz kontynuować czym się zajmowałaś, czy potrzebna jest Twoja natychmiastowa obecność przy dziecku.

3 lata gwarancji
My w VTech bardzo wierzymy w nasze produkty, dlatego na wszystkie nianie elektroniczne naszej marki udzielamy 3-letniej gwarancji. Niania elektroniczna VTech będzie Wam towarzyszyć od okresu niemowlęcego aż do przedszkola - wciąż na gwarancji!

Nianie elektroniczne marki VTech - nieoceniona pomoc w opiece nad Maluszkiem
Pozostając ze swoim Maluszkiem w domu, dobrze wyposażyć się w urządzenia, które pomogą Ci w tym odpowiedzialnym zadaniu. Nianie elektroniczne marki VTech sprawią, że okres wczesnego macierzyństwa będzie spokojniejszy a Ty będziesz czuła się bardziej wypoczęta.

Cechy i funkcje:

 • Rodzaj: niania audio
 • Technologia komunikacji: Bezprzewodowa technologia DECT
 • Dwukierunkowa komunikacja: TAK
 • Wskaźnik temperatury w pomieszczeniu: TAK
 • Kołysanki: 5 kołysanek
 • Światełko nocne: TAK
 • Zasięg: do 460 m (w zależności od przeszkód na drodze sygnału)
 • Wskaźnik natężenia dźwięku: TAK. 5 poziomów natężenia dźwięku
 • Regulacja głośności: TAK
 • Ostrzeżenie o wyczerpaniu baterii: TAK
 • Klips do paska: TAK

Podsumowanie recenzji

Napisz recenzję

Jeszcze nikt nie dodał recenzji tego produktu