Filtruj:
× Wyczyść wszystko

Marka

więcej

Wiek

Rodzaj laktatora

Cena

pokaż

Kolor

Dostępność

Laktatory i akcesoria

Znaleziono: 63 produkty

Laktatory i akcesoria

 

Choć jeszcze niedawno laktator elektryczny kojarzył się z luksusem, współcześnie to często niezastąpione wsparcie młodych mam. I trudno się dziwić, ponieważ komfort, który daje jest nieporównywalnie większy niż w przypadku modelu ręcznego. Z myślą o indywidualnych potrzebach mam, przygotowaliśmy ofertę propozycji, wśród których znajdziesz idealny elektryczny laktator. A także części i akcesoria do laktatora, których właśnie potrzebujesz.

 

W tej kategorii czeka na Ciebie elektroniczny laktator, który w najwyższym stopniu odpowiada Twoim aktualnym potrzebom. To propozycje marek, którym naprawdę można zaufać, o czym przekonała się już niezliczona liczba rodziców na całym świecie. Na smyk.com przygotowaliśmy również bogatą ofertę nakładek do laktatora i innych części zamiennych (np. do laktatora, który chcesz odsprzedać lub podarować).

 

Jeśli siostra lub przyjaciółka obiecała Ci swój laktator elektryczny – nie musisz kupować nowego. Wystarczy, że wejdziesz na smyk.com i dobierzesz odpowiednie nakładki lub inne nowe części do laktatora, które zapewnią higieniczne korzystanie z używanego, lecz sprawnego modelu.

 

Zastanawiasz się czy laktator elektryczny to dobry pomysł na prezent dla przyszłej lub świeżo upieczonej mamy? Z pewnością tak, zanim jednak zdecydujesz się na zakup – upewnij się czy osoba, której chcesz sprezentować laktator elektroniczny nie ma już jednego modelu. Niewykluczone też, że przyszła lub młoda mama upatrzyła sobie określony rodzaj laktatora lub markę. Laktatory elektryczne różnią się od siebie nie tylko ceną, ale i liczbą elementów a także liczbą trybów odciągania mleka z piersi. Przekonaj się które model będzie rozwiązaniem idealnym i sprawdź, co jeszcze przygotowaliśmy na smyk.com!